Gündem Haberleri

  Erdoğan'dan Bakan Şahin'e ziyaret

  Özgür ALTUNCU - Timur TARLIĞ/İSTANBUL, (DHA)
  07.09.2012 - 16:11 | Son Güncelleme:

  BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını kılmak için gittiği Kağıthane’de vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

  Erdoğan namazın ardından Maslak Acıbadem Hastanesi’ne geçti ve burada ortopedik bir operasyon geçiren Bakan Fatma Şahin ile yine aynı hastanede tedavi gören ve önceki gün inşaattan düşerek yaralanan İBB Genel Sekreteri Adem Baştürk’ü ziyaret etti.

  Etiler’de bir otelde düzenlenen dini liderler zirvesinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı için Kağıthane Sanayi Mahallesi Merkez Camii’ne gitti. Erdoğan, burada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Cami önündeki caddeyi dolduran vatandaşlarla çevredeki ev ve iş yerlerinde oturan vatandaşlar, Başbakanı görebilmek için birbiriyle yarıştı. Erdoğan camiden çıktığında büyük bir alkış tufanı koptu. Kalabalık içinden birinin " Dünya Lideri Hoşgeldiniz " diye bağırdığı duyuldu. İki genç kız Başbakanla fotoğraf çektirmek istedi. Kızları yanına çağıran Erdoğan, fotoğraf çektirdi.

  BAKAN ŞAHİN VE İBB GENEL SEKRETERİNİ ZİYARET

  Erdoğan camiden ayrılırken herkes Dolmabahçe’deki çalışma ofisine geçeceğini beklerken Başbakandan bir sürpriz daha geldi. Başbakan Erdoğan, Maslak Acıbadem Hastanesi’nde Ortopedik bir operasyon geçiren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile yine aynı hastanede tedavi gören ve önceki gün inşaattan düşerek yaralanan İBB Genel Sekreteri Adem Baştürk’ü ziyaret etti.

  Yaklaşık yarım saat hastanede kalan Erdoğan daha sonra Dolmabahçe Başbakanlık Çalışma ofisine gitti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı