GeriGündem Erdoğan'dan Bahçeli'ye: Ailenin kıymetini bilmezsin
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  189
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Erdoğan'dan Bahçeli'ye: Ailenin kıymetini bilmezsin

Erdoğan'dan Bahçeli'ye: Ailenin kıymetini bilmezsin
refid:25876136 ilişkili resim dosyası

Başbakan Erdoğan, partisinin Kütahya mitinginde yine MHP lideri Bahçeli'ye yüklendi. Erdoğan, Bahçeli'ye ''Evlenmemiş olabilirsin.Ama sen ailenin kadir kıymetini bilmezsin. Çünkü anne olmak, baba olmak ayrı bir şey'' dedi. Erdoğan'ın dikkat çeken bir diğer açıklaması ise ''Sizin başınızdaki liderinizin bana göndermiş olduğu methiye dolu kitapları nereye koyacaksınız? İş adamlarına tesbihler gönderdiği gibi bana gönderdiği tespihleri de iade etmemi bekliyorsanız, onları da iade ederim'' şeklinde oldu.

Başbakan Erdoğan, şunları söyledi:

Ben aile reisiyim. MHP’nin başındaki zat rahatsız olmuş. Dün 'Aile nedir, çoluk çocuk nedir bilmez' demiştim ya. Ondan sonra bana kalkıyor, başka yerden örnek veriyor. Gazi Mustafa Kemal'i veriyor. Gazi Mustafa Kemal, çoluk sahibi olmuştu da çocuk sahibi olmamıştı. Onu da git iyi öğren Evlenmemiş de olabilirsin ayrı mesele Ama sen ailenin kadir kıymetini bilmezsin. Çünkü anne olmak, baba olmak ayrı bir şey... Ben 4 çocuk babası olarak yavrularımın çektiği çileyi biliyorum.

Erdoğandan Bahçeliye: Ailenin kıymetini bilmezsin 'MHP'nin başındaki zat aile nedir, çoluk çocuk nedir bilmez'

Erdoğandan Bahçeliye: Ailenin kıymetini bilmezsin MHP'den Başbakan'a sert cevap: Atatürk de mi soyca evladı yok diye insan sevgisinden mahrumdur?

17 ARALIK BAŞARIYA ULAŞSAYDI BU TUZLUKLAR GİDECEKTİ

Ses kayıtlarında çıktı ya, tuzluk... Yani nereye koyarsan orada durur. Bir el gelir, bir yerden alır bir yere koyar. Tuzluk gibi bunların sesi çıkmaz. İradeleri yoktur, talimat alır, emir alır, öyle hareket ederler. 17 Aralık darbesi eğer başarıya ulaşsaydı, eğer biz dik durmasaydık bu tuzluklar gidecek, yeni bir parti kuracak ya da AK Parti'yi bölecek, Türkiye'yi istedikleri gibi tanzim edeceklerdi. İşte biz buna izin vermedik. Bu süreçte ak ile kara ortaya çıktı.

Erdoğandan Bahçeliye: Ailenin kıymetini bilmezsin 'Ablaları kızları uyandırıp bize beddua ettiriyorlar'

MHP VE CHP İRADESİNİ EMANETE VERMİŞ

Bu CHP, bu MHP iradelerini, emanete vermiş durumdalar, kiraya vermiş durumdalar. Paralel örgüt elindeki ses ve görüntü kayıtlarıyla MHP ve CHP'yi teslim almış durumda. MHP ve CHP kendi iradesiyle haraket etmiyor, kendi iradesiyle politika belirlemiyor.

SİZE KARGALAR BİLE GÜLER

Kalkmışlar, Cumhurbaşkanı onaylamadan, Meclis'ten geçmiş bir yasayı, Anayasa Mahkemesine götürüyorlar. Bu ne cehalet... Cumhurbaşkanı'nın onaylamadığı yasayı, Anayasa Mahkemesine götürürseniz, kargalar bile size güler. Nitekim güldüler

BANA GÖNDERDİĞİ TESPİHLERİ DE İADE EDERİM

Benim onların birçok toplantılarında, onların başarılarına yönelik kullandığım ifadeleri 'nereden nereye' diye vermişler. Ben de söylüyorum nereden nereye? Sizlere bu ülkede verdiğim hizmeti nereye koyacaksınız? Sizin başınızdaki liderinizin bana göndermiş olduğu methiye dolu kitapları nereye koyacaksınız? İş adamlarına tespihler gönderdiği gibi bana gönderdiği tespihleri de iade etmemi bekliyorsanız, onları da iade ederim

MİLLİ İRADEYİ HEDEF ALDIRLAR

Önce Gezi olaylarını çıkardılar. Sokaklara döküldüler cam, çerçeve kırdılar, insanları tehdit ettiler, hakaretler yağdırdılar. Türkiye'de huzuru ve istikrarı bozmak istediler, Türkiye'yi dünyaya olumsuz göstermek, Türkiye ekonomisine darbe vurmak istediler. Orada başarısız olunca bu kez de 17 Aralık darbe girişiminde bulundular. Yine milleti, milli iradeyi hedef aldılar, milletin seçtiği AK Parti'yi, milletin hükümetini hedef aldılar. Paralel yapı, paralel devlet, 17 Aralık, 25 Aralık, ve bunlar bir istismar siyasetiyle bunu yaptılar. Ne yazık ki bunlarda takiye var, bunlarda yalan var, bunlarda nifak var, bunlarda fitne var ve ne yazık ki bunlar bu ülkede kendi inançlı kardeşlerine beddua edecek kadar ileri gittiler. Onların bedduası karşısında biz ne dedik? 'Bedduaya lanet duaya davet' dedik. Farkımız işte bu.Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle