Gündem Haberleri

  Erdoğan ve Bahçeli yarın erken seçimi görüşecek

  Hürriyet Haber
  17.04.2018 - 12:35 | Son Güncelleme:

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, erken seçim çağrısı yapan MHP lideri Devlet Bahçeli ile yarın bir görüşme yapacağını söyledi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grubu'nda yapacağı konuşmaya gelirken gazeteciler, 'Bahçeli'nin çağrısına bir yanıtınız olacak mı?' diye sordu. Erdoğan bu soruya "Şu an itibariyle bir yorumum olmayacak. Ama yarın Bahçeli ile bir görüşmem var" yanıtını verdi. Erdoğan daha sonra konuşmasına başladı.

  Bahçeli'nin erken seçim çağrısı sonrası Erdoğan'dan flaş sözlerCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti grup toplantısında konuştu. Erdoğan konuşmasında geçtiğimiz yıl 16 Nisan'da yapılan referanduma değinerek, "Halk oylamasıyla önemli bir anayasa değişikliği kabul edildi. Cumhuriyet döneminde yaşadığımız siyasi ve ekonomik krizlerin en önemli sebeplerinden biri olan yönetim sistemimizdeki tıkanıkların aşılmasına vesile olacağına inandığım anayasa değişikliğimiz inşallah 2019 Kasım seçimlerinde tamamen yürürlüğe girecek" dedi.

  Bahçeliden erken seçim çağrısı, tarih verdiBahçeli'den erken seçim çağrısı, tarih verdi

  Bahçelinin erken seçim çağrısına AK Partiden ilk yanıtBahçeli'nin erken seçim çağrısına AK Parti'den ilk yanıt

  Bahçelinin erken seçim çağrısına CHPden jet açıklamaBahçeli'nin erken seçim çağrısına CHP'den jet açıklama

  Bahçelinin erken seçim çağrısı sonrası Erdoğandan flaş sözlerBahçeli'nin erken seçim çağrısı sonrası Erdoğan'dan flaş sözler


  .

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı