Gündem Haberleri

  Erdoğan Şilan'ı unutmadı

  Turan KOYUNCU/SİİRT, (DHA)
  06.01.2011 - 16:18 | Son Güncelleme:

  BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’ın Siirt ziyareti sırasında tanıştığı Aktaş Köyü’nde tek odalı bir evde oturan 15 yaşındaki Şilan Kezer ve köylü çocuklara kışlık giysiler gönderdi.

  ŞİLAN'IN MUTLULUĞU GÖZLERİNDEN OKUNUYORDU - FOTO GALERİ

  Başbakan Recep Tayip Erdoğan, geçen 16 Aralık’ta Siirt ziyareti sırasında Aktaş Köyü’nden geçerken, kadınlar otobüsünü durdurarak su konusunda yardımcı olmalarını istedi. Siirt’teki temaslarını tamamlayan Erdoğan dönüş yolunda eşi Emine, kızı Sümeyye Erdoğan ve bakanlarla köye uğrayıp, 15 yaşındaki Şilan Kezer’i ve ailesini tek odalı evlerinde ziyaret etti.

  Erdoğan ziyaret ettiği Kezer ailesine ve Aktaş köyü çocuklarını unutmayarak, kışlık mont gönderdi. Başbakan Erdoğan’ın gönderdiği kışlık giysiler, AK Parti Siirt İl Başkanı Bayram Kızılay tarafından köye götürülerek dağıtıldı. Şilan Kezer’i evinde ziyaret eden Kızılay, Başbakan Erdoğan tarafından gönderilen montları getirdiklerine ve Şilan’ın durumu hakkında Başbakan’a bilgi vereceklerini söyledi.

  ELEKTRİK BORCUMUZU ÖDEDİLER

  Erdoğan’ın kendisini ziyaret etmesinden sonra hayatının değiştiğini söyleyen Şilan Kezer, "Başbakanı çok seviyorum, onun sayesinde babam işe girdi, bize yeni bir ev yapıyorlar. Kardeşlerim artık soğuktan üşütmeyecek ve bizim elektrik borcumuzu da ödediler" dedi.

  AK Partililer, Şilan’ın ailesini ziyaret ettikten sonra Akdoğmuş Köyü İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek, buradaki öğrencilere de hediyelerini verdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı