Gündem Haberleri

  Erdoğan parti kurmaylarıyla görüştü

  A.A
  23.07.2007 - 02:32 | Son Güncelleme:

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, resmi olmayan seçim sonuçlarının ardından, parti kurmaylarıyla genel merkezde durum değerlendirmesi yaptı.

  Sonuçların belirginleşmesinin ardından genel merkeze gelerek partililere hitap eden Erdoğan, daha sonra Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Devlet Bakanları Ali Babacan ve Beşir Atalay'ın da aralarında bulunduğu parti kurmaylarıyla bir araya geldi.
  Parti kurmaylarıyla durum değerlendirmesi yaptığı öğrenilen Erdoğan, gece yarısından sonra parti genel merkezinden ayrıldı. Erdoğan, bu sırada, bazı vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirirken, bir kız çocuğuna da oyuncak bebek hediye etti.

  Başbakan Erdoğan, Subayevleri'nde bulunan özel konutunun önünde bekleyen vatandaşları görünce makam aracından indi. Vatandaşların yanına gelen Erdoğan, “hayırlı olsun” temennileri üzerine “Devletimiz, milletimiz ve Türk demokrasisi için hayırlı olsun” dedi.

  Bu arada, Abdullah Gül de oluşturulan basın merkezine gelerek, gazetecilere çalışma koşullarından memnun olup olmadıklarını sordu.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı