Gündem Haberleri

  Erdoğan ile İnce ne konuştu? Çay eşliğinde ilginç diyalog

  Hürriyet Haber
  10.05.2018 - 13:24 | Son Güncelleme:

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce arasındaki görüşmeninin detayları belli oldu.

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce dün akşam 21.00'da görüştü. 40 dakika süren görüşmeye ilişkin detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

  Habertürk televizyonundan Sibel Erdem'in verdiği bilgiye Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anne tarafından Rizeli olduğunu söyledi. Erdoğan da, İnce'ye, Rize'de yaşayan tanıdık ve akrabaları olup olmadığını sordu. İnce, Erdoğan'a tanıdıklarını söyledi. Erdoğan ile İnce'nin, Rize'de ortak tanıdıkları olduğu ortaya çıktı. İki Rizeli'nin görüşmesi çay eşliğinde gerçekleşti. Muharrem İnce, Deniz Baykal'ı ziyaret ettiğini, durumunun gayet iyi olduğunu söyledi. Erdoğan da, Baykal'a şifa dilediğini belirtti.

  Erdoğan ile İnce arasında, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı belirleme süreci de konuşuldu. Erdoğan'ın, İnce'ye, "Farklı aday tarifleri yapılıyordu, ama siz aday oldunuz" dediği öğrenildi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğandan BBPye ziyaretCumhurbaşkanı Erdoğan'dan BBP'ye ziyaret

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muharrem İnceyi ağırladıCumhurbaşkanı Erdoğan, Muharrem İnce'yi ağırladı

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Ekonomide son 24 saat (10.05.2018) Son 24 saatte yaşanan ekonomik önemli gelişmeler....

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı