GeriGündem Erdoğan, Ceren’in babasını aradı: 'Bu işin bizzat takipçisi olacağım'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Erdoğan, Ceren’in babasını aradı: 'Bu işin bizzat takipçisi olacağım'

Erdoğan, Ceren’in babasını aradı: 'Bu işin bizzat takipçisi olacağım'

Ceren Özdemir, önceki gün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan AK Parti’nin MKYK toplantısında da gündeme geldi. MKYK üyeleri, toplantının yapıldığı 6 Aralık gününün Ceren’in de doğduğu gün olduğunu hatırlattı. Ceren’in arkadaşlarına, “Doğum günümde beni unutmayın, bana hediye almayın. Sadece doğum günümü kutlayın” sözlerinin aktarılması üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, baba Yılmaz Özdemir’i telefonla aradı. 5-6 dakika süren konuşmada Erdoğan duyduğu üzüntüyü dile getirerek başsağlığı diledi.

Yılmaz Özdemir’in idam cezasını gündeme getirerek, “Benim tek isteğim bunun yapanın gereken cezayı alması, cezasız kalmaması” sözleri üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İhmali olanlarla ilgili gerekenler yapılacak. Bu işin bizzat takipçisi benim. Bu konuda sizin de tereddüttünüz olmasın, gereken ceza verilecek” yanıtını verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan da Ceren konusunda bilgiler verdi. Bunun üzerine bazı MKYK üyelerinin cinayeti işleyen katil için, “Adam şizofren, psikopat, seri bir suç makinesi gibi. Bu tür insanlar, bir gün bile dışarda kalmamalı” yorumları yaptığı öğrenildi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle