Gündem Haberleri

  Erdoğan: Arkamızda Wikileaks değil millet var

  Hürriyet Haber
  28.09.2012 - 21:22 | Son Güncelleme:

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ATV - A Haber ortak yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun Wikileks iddialarına da cevap verdi.

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Wikileaks iddiası hakkında, "Elimde benim Wikileaks'ın orjinal belgeleri var orada böyle birşeyler yok. Orada sadece komutanların adı geçiyor, kalkıyor bizim adımızı yazıyor. Neden kaynaklanıyor bu, o gazete var işte adını vermek istemiyorum reklamını yapmış olurum çünkü. Oraya dayadandırarak böyle şeyler yazıyor, CHP zihniyeti milletimle barışık değildir hep ayrıştırmaya da gayret eder ve bundan dolayı da milletimden beklediğini alamaz. Bizim arkamızda Wikileaks değil millet var" dedi.

  Ellerinde 5 farklı anket sonucu bulunduğunu belirten Erdoğan şunları kaydetti: "Ortalama olarak bu anketler Temmuz, Ağustos, Eylül'de yapıldı. Ortalaması AK Parti 52,1, CHP 24, 2, MHP 13, 3, BDP 6, 2 tablo bu. Bütün bu tablo çok açık net ortada olmasına rağmen kalkıp sipariş üzere anket açıklamaları da oluyor onlarında tabii ki ortaya bir netice getirmesi mümkün değil."

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı