GeriGündem Erdal Arıkan kimdir? AK Parti Bingöl Belediye Başkan Adayı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Erdal Arıkan kimdir? AK Parti Bingöl Belediye Başkan Adayı

Erdal Arıkan kimdir? AK Parti Bingöl Belediye Başkan Adayı

Erdal Arıkan, AK Parti Bingöl Belediye Başkan Adayı olarak açıklanmasının ardından internet üzerinden sorgulanmaya başlandı. Bölgede yaşayan birçok kişinin gündeminde yer alan Erdal Arıkan, halihazırda İl Spor Müdürü görevini yürütmekteydi. Peki, AK Parti Bingöl Belediye Başkan Adayı Erdal Arıkan kimdir?

AK Parti'nin Bingöl belediye başkan adayı Erdal Arıkan, Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürü görevini yürütüyordu. 2010 yılında Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürü Şefik Kara'nın, Kilis İl Spor Müdürlüğü'ne atanmasının ardından Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürü'ne Erdal Arıkan getirildi.

Arıkan'ın İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde beden eğitimi öğretmeni olarak görev yaptığı öğrenildi. Bingöl'de birçok spor faaliyetlerine imza atan Arıkan, son olarak İçişleri Bakanlığı desteğiyle Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Ay Spor Kulübünce hazırlanan Sokaktan Spora ve Sağlıklı Yarınlara Projesi kapsamında bisiklet yarışı etkinliğinde konuşmuştu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan, bu tür etkinliklerin son derece önemli olduğunu ifade etmişti.

Son 24 saatte ne oldu? (27.11.2018)
Yorumları Göster
Yorumları Gizle