Gündem Haberleri

  ‘‘Enfraruj’’ Alçılı vokalist

  Hürriyet Haber
  21.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ANTALYA Dedikodulu'da, iki haftadır sahne alan Demet Akalın, geçtiğimiz gece programını bitirince, soluğu Flamingo'da aldı. Aynı gece, Türkçe Bar'da konser veren Rober Hatemo da, sahne bitiminde Flamingo'ya geldi.

  İki ünlü sanatçı, önce Antayalılar'ı eğlendirdi, ardından da kendileri eğlenmeye başladı. Sanki sözleşmişler gibi, ikisinin de Flamingo'da biraraya gelmesi ilginçti.

  Erkan Güleryüz ve güzel vokalisti Tuğba'nın şarkılarıyla sabahın ilk ışıklarını gören sanatçılar, hiç uyumadan, THY'nin 06.05 İstanbul uçağıyla da Antalya'dan ayrıldı.

  Bu günlerde, Flamingo'nun sahnesinde alçılı bir vokalist sahne alıyor. Hareketli solist Erkan Güleryüz'ün vokalisti ve nişanlısı Tuğba, yaklaşık bir haftadır sahnede sağ kolu alçılı durumda şarkı söylüyor.

  YENİ BİR MEKAN

  Geçen gece uğradım. Erkan'la bir süre sohbet ettik. Tuğba'nın kolunu sordum. ‘‘Bugün askısını aldık. Bir ay sonra da alçı sökülecek. İyileşmesi böyle giderse iki ayı bulacak’’ dedi.

  Tuğba'nın neden bu duruma geldiğini epeydir merak ediyordum. Erkan, Tuğba'nın evin içinde düştüğünü söyleyerek, buna da açıklık getirdi. Antalya'nın 59'uncu Sokağı... Diğer adıyla Barlar Sokağı olarak bilinir. Buradaki eğlence anlayışı, müzik tarzı, mekanların dekoru, genellikle birbirinin aynıdır. Eğlencenin adım adım yaşandığı bu sokak, geçtiğimiz günlerde yeni bir mekan daha kazandı. Kehribar Bar... Vahdet, Alper ve Berhan üçlüsünün sahne aldığı mekanın açılış davetiyesi geldi, ancak, o gecede bulunamadım.

  Değerli dostum Berhan ve arkadaşlarını izlemek için özel bir günümü ayıracağım. Görevli olarak açılışa katılan magazin muhabiri arkadaşlarım, barın farklı bir eğlence tarzı olduğunu ve sokağa canlılık kattığını söyledi.

  En kısa zamanda Kehribar'dayım.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı