Gündem Haberleri

  En kötü ninni söyleyen anne

  Sema DENKER
  25.10.2003 - 01:51 | Son Güncelleme:

  Ünlü radyocu Cem Ceminay, Number One'daki programında ‘‘En Kötü Ses’’ yarışması düzenliyor. Geçtiğimiz pazartesi gününden itibaren başlattığı, ‘‘Copstar’’ isimli bu yarışmanın finalinde ise kazanana cep telefonu hediye ediliyor.

  ‘‘Katılın, coplanın’’ sloganıyla yayınlanan programa çok sayıda dinleyicinin katıldığını belirten Ceminay, ‘‘Katılımın çok fazla olmasına çok şaşırdık. Ancak bizi en çok şaşırtan Siemens Mobile'ın Türkiye Direktörü Ali Yılmaz'ın eşi Şenay Yılmaz'ın katılması oldu’’ dedi. Cem Ceminay, şunları söyledi:

  ‘‘Şenay Hanım, yarışma dışı katılmak istediğini söyledi. Biz de kabul ettik. Sonra, 'Benim 8 aylık Leyla adında bir kızım var. Ve eşim çok kötü ninni söylediğimi, Leyla'yı korkuttuğumu iddia ediyor. Lütfen dinleyip bir de siz karar verin. Ben gerçekten kötü mü ninni söylüyorum' dedi. Kendisini dinlemeye başladık. Gerçekten çok kötü söylüyordu. Ninni değil sanki marş söylüyor. Ve eşi Ali Bey'in haklı olduğunu söyleyerek, Şenay Hanım'ı ninni söylememesi konusunda uyardık.’’
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı