Gündem Haberleri

  En kaşar hırsız

  Taner ORAL/ KONYA, (DHA)
  23.10.2008 - 15:41 | Son Güncelleme:

  Konya'da bir marketten kaşar ve sucuk çalarken güvenlik kamerası ile görüntülenen işsiz 46 yaşındaki M. Ü., yakalandı. Hırsızlıktan 15 suç kaydı bulunan M.Ü., polise verdiği ilk ifadede, “Kaşarı çok seviyorum. Daha öncede marketlerden kaşar çaldım” dedi.

  Merkez Selçuklu İlçesi'ndeki bir alışveriş merkezinde bulunan marketindeki güvenlik kameralarında, bir kişinin kaşar ve sucuk alıp marketten uzaklaştığı görüldü. Mağaza çalışanları durumu polise bildirdi. Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, marketi gezen kişinin kaşarların bulunduğu standa gelerek, cebinden çıkarttığı poşete 6 kaşar koyduğunu, ardından sucuk reyonundan sucuk alıp, marketten ayrıldığını belirledi.


  Başka bir marketin güvenlik kamerasına da inceleyen polis, aynı kişinin, aynı yöntemle marketten yine kaşar aldığını, hatta poşete koyduğu kaşar ve sucuğu kaliteli olanları ile değiştirdiğini belirledi. Güvenlik kamerasındaki eşgalden yola çıkan polis, zanlının hırsızlıktan 15 suç kaydı bulanan M. Ü., olduğunu belirledi.

  Polis, M.Ü'yü Selçuklu İlçesi’nde gezerken yakaladı. Gözaltına alınan M.Ü., Konya Numune Hastanesi'ndeki sağlık kontrolünden sonra adliyeye sevk edildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı