Gündem Haberleri

  En iyi arkadaşım bir hayalet

  Hürriyet Haber
  31.07.2001 - 09:39 | Son Güncelleme:

  Film yıldızı Kate Winslet, 'iyi huylu' bir hayaletle arkadaş olabilir.. İngiltere'de yayınlanan Daily Telegraph Gazetesi'nin haberine göre, yıldızın, Camelot Kalesi Oteli'nin yanında satın aldığı evde 70 yıl önce ölen birinin hayaleti yaşıyor. Bazı kasaba sakinleri hayaleti gördüklerini ama bu arkadaş canlısı hayaletten korkmadıklarını söylüyorlar.

  Titanik filminin yıldızı Kate Winslet'in yeni aldığı evini, ''arkadaş canlısı bir hayaletle'' paylaşacağı uyarısı yapıldı.  

  İngiltere'de yayınlanan Daily Telegraph gazetesinin haberine göre,Winslet'in satın aldığı evin yakınındaki Camelot Kalesi Oteli'nin sahiplerinden John Mappin, ''arkadaş canlısı'' olarak tanımladığı hayaleti görenler bulunduğunu söyleyerek  ''Umarım Kate evden ayrılmaz'' dedi.  

  Haberde, Kate Winslet'in elden geçirmeyi düşündüğü evin yaklaşık 70 yıl önce ölen bir otel çalışanına ait olduğu belirtildi.  Bazı kişilerin, hayaletin eski bir otel çalışanı olduğuna inandığını ve hayaletin işe gidiyor gibi evden otele gittiğini söyleyen Mappin, hiç kimsenin hayaletten ürkmediğini, onun evin bir unsuru olduğunu belirtti.

   Winslet'in satın aldığı ev, İngiltere'nin güneybatı sahilindeki Tintagel'de bulunuyor ve efsaneye göre Kral Arthur'un yaşadığı yer olan Camelot'a ait Tintagel Kalesi harabelerine yakın.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı