GeriGündem En çekici ünlüler Jolie ve Pitt
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En çekici ünlüler Jolie ve Pitt

Amerikan magazin dergisi Star, sinema dünyasının en çekici yıldızlarını seçti. Hollywood'un en çekici yıldızları isimleri son günlerde birlikte söylentilere karışan Brad Pitt ile Angelina Jolie oldu. Jolie'yi uzak ara birinci seçen dergi, “Ona yuva yıkan kadın diyorlar. Ama ona kapılanı kim suçlayabilir ki? Çünkü Angelina Jolie karşı konulamaz” dedi.
  Güzeller güzeli Angelina Jolie

Sanatçının egzotik bir güzelliği olduğu belirtilirken, aynı zamanda Birleşmiş Milletler'de yürüttüğü yardım çalışmalarıyla ve Kamboçyalı bir çocuğu evlat edinmesiyle de sempati topladığı ifade edildi.

Derginin listesinde bu yıl Oscar yerine sinemanın en kötü oyuncularına verilen “Altın Ahududu” ödülünü kucaklayan Halle Berry ikinci, Oscar törenlerinde güzelliği ve zarafetiyle büyüleyen Charlize Theron üçüncü oldu. Listede en çekici beş aktris şöyle sıralandı:
1- Angelina Jolie
2- Halle Berry
3- Charlize Theron
4- Uma Thurman
5- Jennifer Lopez

  
SİNEMANIN EN ÇEKİCİ AKTÖRÜ


“Mr and Mrs Smith” filminde Jolie ile başrolü paylaşan ve şu günlerde eşi Jennifer Aniston ile boşanmaya hazırlanan Brad Pitt sinema dünyasının en çekici aktörü seçildi.

41 yaşındaki Pitt'in tüm kadınların rüyalarını süslediğinin belirtildiği dergide, “Çekicilik, karizma, gülüş ve sevimlilik. Hepsi birarada” denildi.

“Karayip Korsanları” filminin oyuncusu Johnny Depp'in ikinci olduğu listede, üçüncülüğü “Soğuk Dağ” filminin ünlü aktörü Jude Law elde etti. Listedeki isimler şöyle sıralandı:
1- Brad Pitt
2- Johnny Depp
3- Jude Law
4- Matthew McConaughey
5- Colin Farrell.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle