GeriGündem Emre Aşık'ın eşinden veterinere inanılmaz sözler: Polis mi koruyacak sizi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  36
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Emre Aşık'ın eşinden veterinere inanılmaz sözler: Polis mi koruyacak sizi

Eski milli futbolcu Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık, sokakta bulduğu yaralı Kulaklı Orman Baykuşu'nu veterinere götürdü. Tedavisini yaptıktan sonra baykuşu Orman ve Su İşleri Müdürlüğüne vermesi gerektiğini söyleyen veterinerle Yağmur Aşık arasında tartışma yaşandı. Yağmur Aşık ,baykuşu vermedi diye veterineri tekme tokat dövdü.

İddialara göre, eski milli futbolcu Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık, sokakta bulduğu Kulaklı Orman Baykuşu için veterineri birbirine kattı. Yağmur Aşık tedavi ve kontrollerinin yapılması için baykuşu veterinere götürdü. Baykuşun tedavisini yapan veteriner kuşun vahşi hayvan kategorisine girdiğini belirterek Orman ve Su İşleri Müdürlüğüne haber vermesi gerektiğini söyledi. Baykuşu geri alamayan Yağmur Aşık veterineri tekme tokat dövdü.

VETERİNERİ TEKME TOKAT DÖVDÜ

Yağmur Aşık veterinere, "Bana kimse artistlik yapamaz bir sürü para harcadım" diyerek saldırdı. "Bana para ödeyin o zaman. Hayvanı kara borsada satacaklar” diyen Aşık daha sonra "Ağzını burnunu kırın şunun" diye bağırdı. Ardından daha da sinirlenen Yağmur Aşık veteriner kızı saçlarından çekip tokatlamaya başladı. Çevredekilerin müdahalesiyle veterinerden dışarıya çıkarılan Yağmur Aşık dışarıda da tehditlerine devam etti.

POLİS Mİ KORUYACAK SİZ, BU İŞLER PARAYLA BEN DE DE PARA VAR

Veterinerin önünde tehditler savuran Yağmur Aşık, "Otelimi her şeyimi burayı kapattırmak için harcarım. Size yemin ederim burayı kapattıracağım. Pazartesi olsun bakanlıktan adamları buraya getirmiyor muyum göreceksiniz. Polis mi koruyacak sizi. Kaç kere gelecek polis buraya kaç kere koruyacak sizi? Ben bir ararım buraya yüz bin adam doldururum. Bu işler parayla bende de para var. Yürek de var bende. Bana diyor ki can güvenliği yok hayvanın. Hayvanın can güvenliğini yapan da getiren de benim. Ben para harcıyorum. Para kazanmıyorum üzerinden. Hayvanım için kavga ediyorum" diye bağırdı.

O ANLAR KAMERADA

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde Yağmur Aşık ve veteriner arasında tartışma çıkıyor. Yağmur Aşık baykuş için bir sürü para harcadığını söyleyerek veterinerin üzerine yürüyor. Veterinerin baykuşu vermemesi üzerine Yağmur Aşık saldırıyor. Aşık, veterineri saçlarından tutuyor ve tokat atıyor. Ardından çevremdekilerin müdahalesiyle dışarıya çıkarılan Yağmur Aşık orada da tehdit savurmaya devam ediyor.

Öte yandan, baykuşun İstanbul Üniversitesi Avcılar Veterinerlik Fakültesine götürüldüğü öğrenildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle