Gündem Haberleri

  Emniyet Genel Müdürlüğü'nde intihar

  Fevzi KIZILKOYUN/ANKARA, (DHA)
  05.10.2012 - 09:21 | Son Güncelleme:

  EMNİYET Genel Müdürlüğü’nde temizlik görevlisi olarak çalışan 44 yaşındaki İbrahim Eroğlu, polis memuruna ait çekmecede bulunan silahı çenesinin altına dayayıp ateşleyerek intihar etti.

  Emniyet Genel Müdürlüğü’nde temizlik görevlisi olarak çalışan İbrahim Eroğlu, sabah saatlerinde binanın 3’üncü katında bulunan Teftiş Kurulu Başkanlığı sekreterliğine çıktı. Burada bir polis memuruna ait silahı çekmeceden alan Eroğlu, çenesinin altına dayayıp tetiğe dokundu. Eroğlu, çene altından girip kafasının arkasından çıkan kurşunla olay yerinde yaşamını yitirdi.

  Silah sesinin duyulması ile Emniyet Genel Müdürlüğü’nde büyük bir panik yaşandı. Görevli polis memurlarının incelemesi sonrası olayın intihar olduğu anlaşıldı. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının yaptığı ilk incelemesinden sonra Eroğlu’nun cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Eroğlunun evli ve 3 çocuk babası olduğu bildirildi.

  Bu arada, sıkı güvenlik önlemi bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü’nde temizlik görevlisinin bir silaha kolayca ulaşması üzerine, silahın sahibi polis memuru hakkında da inceleme başlatıldığı belirtildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı