Gündem Haberleri

  Emir Sarıgül’ün yerine Avukat Uğur Erhan Dinçer atandı

  Nurettin KURT/ ANKARA
  02.01.2015 - 11:29 | Son Güncelleme:

  ŞİŞLİ Belediyesi’ndeki tartışmalı sürecin ardından istifa eden başkan yardımcısı Emir Sarıgül’den boşalan koltuğa Ankara Barosu avukatlarından Uğur Erhan Dinçer atandı.

  Emir Sarıgül’ün yerine Avukat Uğur Erhan Dinçer atandıHaberi doğrulayan Dinçer, “Bu görev için takdir edildim, kamu hizmeti bilinciyle Şişli halkına hizmet verebilmek için atanmış bulunmaktayım. Birlik olmak adına, görevimin gereklerini yerine getirmek için çalışacağım” dedi.

  Emir Sarıgül’ün yerine Avukat Uğur Erhan Dinçer atandıBelediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Avukat Dinçer’in sorumlu olduğu alanlar şöyle: Encümene Havale Yetkilisi, Zabıta Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Dış İlişkiler Müdürlüğü (Avrupa Birliği), Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü.

  Avukat Dinçer, Ömer Faruk Eminağaoğlu ve Hamdi Yaver Aktan’ın da aralarında bulunduğu bir çok ünlünün avukatlığını yapıyordu.

  Emir Sarıgül’ün yerine Avukat Uğur Erhan Dinçer atandı

  Emir Sarıgül’ün yerine Avukat Uğur Erhan Dinçer atandı Sarıgül'den Twitter'da jet yanıt: Bravo Hayri!  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı