Gündem Haberleri

  Emekli Orgeneral Çetin Doğan anjiyo oldu

  A.A
  17.05.2010 - 15:49 | Son Güncelleme:

  “Balyoz Planı” iddiaları soruşturması kapsamında tutuklanan ve rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi altına alınan eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın, anjiyo olduğu bildirildi.

  Doğan'ın avukatı Celal Ülgen, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine 6 gün önce yüksek tansiyon şikayeti ile getirilen Doğan'ın, tansiyonu düşürmeye yönelik tedaviler uygulandığını söyledi.

  Doğan'ın bugün anjiyo olduğunu belirten Ülgen, “Çetin Doğan bugün anjiyo oldu. Anjiyo sonucunda daha önce bypass geçirdiği ve 5 damarından birisinin tıkalı olduğu görüldü. Tıkalı olan damarı balonla açıldı ve stent takıldı. Şu an durumu gayet iyi” dedi.

  Ülgen, operasyonun yaklaşık 2 saat sürdüğünü belirterek, Çetin Doğan'ın ne zaman taburcu olacağının belli olmadığını, şu anda yoğun bakım ünitesinden normal odaya alındığını ifade etti.

  Avukat Ülgen, emekli Orgeneral Doğan'ın eşi Nilgül Doğan içinde savcılıktan refakatçi izni çıkardıklarını ve eşinin yanında bulunduğunu kaydetti.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı