Gündem Haberleri

  Elti mağduru genç kadın yağun bakımdan çıktı

  A.A
  01.10.2008 - 17:43 | Son Güncelleme:

  Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesindeki evinde, eltisi tarafından bıçakla yaralanan Esma Turgut'un, yoğun bakımdan çıkarıldığı öğrenildi.

  Alınan bilgiye göre, üç gün önce Güllük Mahallesi Şen Sokak'taki evinde bıçaklanan ve Yüksek İhtisas Hastanesinde tedavisi süren genç kadın, yoğun bakım ünitesinden çıkarılarak servise alındı.

  Hastanede eşinin başında bekleyen kocası Zafer Turgut, gazetecilere yaptığı açıklamada, acılarını kendi içlerinde yaşadıklarını belirterek, “Kimse böyle bir olay olsun istemezdi. Acımız çok büyük ama bunu kendi içimizde yaşamak zorundayız. Artık bu konunun basında yer almasını istemiyoruz. Eşimin sağlık durumu benim için her şeyden daha önemli” diye konuştu.

  Bursa Emniyet Müdürü Tahsin Demir de yaptığı açıklamada, olayın kısa sürede çözülmesinden mutlu olduklarını ifade ederek, “Olayın polise bildirilmesinin ardından hastaneye giden arkadaşlarımız, yaptıkları inceleme sonucunda kısa sürede zanlıya ulaştılar. İlk planda sorgulamasında suçunu kabul etmeyen zanlı Sultan Turgut'un evinde yapılan araştırmalarda, kanlı havlu ve eşarp bulundu. Ayrıca üzerine kan bulaşmış bir pantolonun da yıkanmış olduğu tespit edildi. Bu elbiseler incelenmek üzere kriminal laboratuvarına gönderildi. Şimdi oradan gelecek sonuçları bekliyoruz” dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı