Gündem Haberleri

  Elektrikçiyi kabloyla boğdular

  Hürriyet Haber
  13.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  BEŞİKTAŞ'ta elektrikçilik yapan 22 yaşındaki Çelebi Oğlak, oturduğu binanın en üst katındaki dairede, bilgisayar kablosuyla boğularak öldürülmüş halde bulundu. Cinayeti, Oğlak'ın Azerbaycan uyruklu sevgilisi ve ağabeyinin işlediği ihtimali üzerinde duruluyor.

  Yıldız Caddesi, Jandarma Mektep Sokak 15 numaralı apartmanın bodrum katında oturan kiracısı Çelebi Oğlak'tan bir aydır haber alamayan bina sahibi Ümit Celalettin Baykan, dün saat 12.00'de apartmana geldi.

  Baykan, dairesinde bulamadığı Oğlak'ı aynı binanın en üst katında oturan Azerbaycan uyruklu sevgilisi Tamilya ve ağabeyi Taptuk'un dairesinden sormaya çıktı. Ancak tüm ısrarına rağmen kapıyı açan olmadı. Daireden gelen koku üzerine şüphelenen ev sahibi, olay yerine polisleri çağırdı. Yapılan araştırmada 22 yaşındaki Çelebi Oğlak, kafasına naylon poşet geçirilmiş ve bilgisayar kablosuyla boğularak öldürülmüş halde bulundu.

  Ceset, Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılırken cinayetin bir hafta önce işlendiği tespit edildi. Polis yetkilileri, cinayetle ilgili olarak Çelebi Oğlak'ın sevgilisi ve ağabeyinin peşine düştü. Tamilya ve ağabeyi Taptuk'u arayan polis, cinayeti iki kardeşin işlediği ve daha sonra Azerbaycan'a kaçtıkları ihtimali üstünde duruyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı