Gündem Haberleri

  Elazığ'dan geldi Unkapanı Köprüsü'nden atladı

  Seyit ERÇİÇEK/İSTANBUL,(DHA)
  08.05.2010 - 15:29 | Son Güncelleme:

  ELAZIĞ'da ilkokul öğretmenliği yapan Mustafa Sercan (43), İstanbul'a birlikte geldiği Fatma Kayışahin'in (22) gözleri önünde Unkapanı Köprüsü'nden denize atladı. Fatma Kayışahin, kurtarmak için Mustafa Sercan'ın peşinden atladı. Ancak Mustafa Sercan hayatını kaybetti.

  Fatma Kayışahin'i balıkçılar kıyıya çıkardı.

  Ağın ilçesindeki bir ilköğretim okulunda öğretmenlik yapan Mustafa Sercan, Fatma Kayışahin (22) ile birlikte geçen Perşembe, İstanbul'a geldi. Mustafa Sercan ile Fatma Kayışahin, bu sabah saat 08.00 sıralarında Unkapanı Köprüsü'ne çıktı. Mustafa Sercan, Fatma Kayışahin'in gözleri önünde denize atladı.

  Fatma Kayışahin de Mustafa Sercan'ın kurtarmak için kendisini suya bıraktı. Ancak Fatma Kayışahin'in tüm çabalarına rağmen Mustafa Sercan boğularak hayatını kaybetti.

  Fatma Kayışahin'in denizde çırpındığı gören balıkçılar hemen yardıma koştu. Balıkçılar tarafından kurtarılan Fatma Kayışahin, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Çevredekiler polise haber verdi.

  Deniz polisi dalgıçlar, Mustafa Sercan'ın cesedini aradı. Dalgıçlar, 1 saat sonra Mustafa Sercan'ın cesedine buldu. Evli ve iki çocuk babası Mustafa Sercan'ın cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

  İlk müdahalenin ardından Fatma Kayışahin ifade için polis merkezine götürüldü. Mustafa Sercan'ın kardeşinin sınıf öğretmeni olduğunu belirten Fatma Kayışahin'in “Borçları ödeyemediği için psikolojik sorunları vardı” dediği ileri sürüldü.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı