Gündem Haberleri

  Efe Bal: Vergimi ödemek istiyorum

  Reha ERUS / ROMA
  27.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Avrupa’nın en tanınmış transseksüeli olarak bilinen Türk asıllı Efe Bal, “Efe-Bir transın itirafları” isimli kitabının sonu baskısının tanıtımı için İtalyan gazetelerine verdiği ilanda, “Mesleğimin bir gün yasallaşmasını ve çok sevdiğim İtalya’ya iftiharla vergimi vermek istiyorum” dedi.

  Milano’da oturan ve televizyon programlarına çıkarak ününe ün katan Bal, “Efe-Bir transın itirafları” isimli kitabının tanıtımı için İtalyan gazetelerine ilan verdi.

  Bal, söz konusu ilanda hep güzel bir kadın olma, üne kavuşma ve tanınma hayali ile yaşadığını, zor günler geçirdiğini ancak sonunda amacına ulaştığını belirterek, “Şimdi tek emelim yaptığım mesleğin yasal olarak kabul edilmesiyle çok sevdiğim İtalya’ya vergi vererek maddi katkıda bulunmaktır” dedi.

  EFE BAL / FOTO GALERİ

  Sahibi olduğu web sitesinin ayda 200 bin kez ziyaret edildiğini yazan Bal, son dönemlerde gelen istek üzerine Paris, Londra gibi kentlerde şovlara çıktığını ve şöhretinin kendisine refah getirmesinin tadını çıkarttığını da sözlerine ekledi.

  Bal, "Mondadori" yayınevinden çıkan kitabının kapağına “Eğer bu kitabımı okumadıysanız size çok yazık!” yorumunu yapmıştı.

  Efe Bal: Vergimi ödemek istiyorum

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı