Gündem Haberleri

  Edirne-İstanbul arası ulaşıma kapandı

  A.A.
  23.01.2006 - 19:20 | Son Güncelleme:

  Kar ve tipi nedeniyle Edirne-İstanbul arası ulaşıma kapandı. AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Edirne-İstanbul TEM otoyolundaki kar ve tipi nedeniyle Edirne'den İstanbul'a otobüs seferleri durduruldu.

  İstanbul'un Silivri İlçesi-Kınalı arasındaki olumsuz hava koşulları nedeniyle Tekirdağ'dan İstanbul yönüne gidecek büyük araçların trafiğe çıkışına da izin verilmiyor. Trafik ekipleri, zorunlu olmadıkça küçük araçların çıkmaması için uyarıda bulunuyor.
  Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, ilçede kapalı yol bulunmuyor.
  Çorlu'nun Silivri bağlantı yolları ile Edirne-İstanbul TEM Otoyolu'nun kar, tipi ve kazalar nedeniyle trafiğe kapalı olması nedeniyle toplu taşıma araçlarının ilçeden çıkışına izin verilmiyor.
  Çorlu-Çerkezköy, Çorlu-Tekirdağ ve Çorlu-Lüleburgaz Karayolu'nda ise ulaşım güçlükle sağlanıyor.
  Çorlu'ya bağlı Karamehmet Köyü sınırları içerisinde yer alan Avrupa Serbest Bölgesi'ndeki işçiler, olumsuz hava koşulları nedeniyle bir süre mahsur kaldı. Daha sonra iş makinalarıyla yapılan çalışmalarla bölgeye ulaşımın sağlandığı bildirildi.
  Öte yandan, Çorlu Belediyesi, ilçede gece beklenen lodos nedeniyle meydana gelebilecek soba zehirlenmelerine karşı vatandaşları uyardı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı