Gündem Haberleri

  e-kolay.net’ten faydalı linkler

  Hürriyet İnternet
  26.01.2006 - 10:12 | Son Güncelleme:

  İnternet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran e-kolay.net, yeni kanalıyla, ihtiyaç duyulabilecek tüm faydalı linkleri tek bir çatı altında birleştirdi. e-kolay.net Faydalı Linkler, vergi dairelerinden bakanlıklara, hastanelerden TV kanallarına kadar pek çok web adresini içeriyor.

  e-kolay.net, İnternet kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak üzere geliştirdiği hizmetlere bir yenisini ekledi: Faydalı Linkler. Bu hizmet sayesinde bireyler günlük yaşamda ihtiyaç duyacakları pek çok bilgiye erişim adresini tek bir kaynaktan öğrenebiliyor. Örneğin, vatandaşlık ya da vergi numaranıza mı ulaşmak istiyorsunuz? İlgili web adreslerini öğrenmek için arama motorlarına, deneme-yanılma yöntemine ya da arkadaşınıza telefon açıp sormaya gerek yok. e-kolay.net Faydalı Linkler, SSK prim dökümlerinden askerlik celp dönemlerine, online pasaport başvurusundan fatura ödemeye kadar her konuda elinizin altında.

   

  e-kolay.net Faydalı Linkler kanalında, İnternet kullanıcılarının gereksinim duyduğu site ya da portal adresleri kategorilere ayrılıyor. Günlük hayatta sık sık girilmesi gereken siteler Başucu Linkleri’nde sıralanırken, Valilikler, Hastaneler, Emniyet Müdürlükleri, Silahlı Kuvvetler, Spor Kulüpleri, TV Kanalları gibi başlıklar altında da yüzlerce web adresi yer alıyor.

   

  Tamamen ücretsiz olan e-kolay.net’in Faydalı Linkler kanalına www.e-kolay.net ya da www.e-kolay.net/faydali_linkler adreslerinden ulaşılabiliyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı