GeriGündem DYP'nin belediye başkan adayları
Paylaş
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

DYP'nin belediye başkan adayları

    ADANA
    Büyükşehir: Ümit Özgümüş
    Aladağ: Hacı Ümmet Dağ
    Ceyhan: Osman Ozan
    Feke: Mustafa Özatay
    İmamoğlu: Kadir Altunköse
    Karataş: Süleyman Balıkçı
    Kozan: Hakkı Tamdoğan
    Pozantı: Adem Aydın
    Saimbeyli: Kenan Asen
    Tufanbeyli: Hüseyin Keçe
    Yumurtalık: Etnan Vay
   
    ADIYAMAN
    Merkez: Mehmet Özdemir
    Besni: Fahri Serter
    Çelikhan: Mustafa Şahin
    Gerger: Recep Aksoy
    Gölbaşı: Yusuf Özdemir
    Kahta: Mehmet Yaşin Erdem
    Tut: Mahmut Öncebe
    
    AFYON
    Merkez: Çetin Alpi
    Başmakçı: Tevfik Sardohan
    Bayat: Mevlüt Eryılmaz
    Bolvadin: Mehmet Koçum
    Çay: İsmail Kökcür
    Dazkırı: Ali Osman Akgül
    Dinar: Yener Yaşar Emeksiz
    Evciler: Şevki Karataş
    Hocalar: Kenan Sarı
    İhsaniye: Sadık Ölmez
    Sandıklı: Sefa Müslehiddinoğlu
    Sincanlı: Faruk Özdemir
    Sultandağı: İsmail Çelik
    Şuhut: Nuri Oynağanlı
   
    AĞRI
    Merkez: Sıdık Taştan
    Diyadin: Seyfettin Yaşlı
    Doğubeyazıt: Ali Konyar
    Hamur: Mehmet Şirin Yiğit
   
    AMASYA
    Merkez: Hüseyin Baş
    Göynücek: Mustafa Yılmaz
    Gümüşhacıköy: Ali Ceylan
    Hamamözü: Süleyman Şimşek
    Merzifon: Cahit Toprak
    Suluova: Sebahattin Özbey
    Taşova: Mustafa Korkmaz
   
    ANKARA
    Büyükşehir: Mustafa Serhan Yücel
    Altındağ (Merkez ilçe): Canan Erenözlü
    Çankaya (Merkez ilçe): Yücel Seçkiner
    Etimesgut (Merkez ilçe): Fuat Özgen
    Gölbaşı (Merkez ilçe): Namık Kemal Doğan
    Keçiören (Merkez ilçe): Oğulhan Oğultürk
    Mamak (Merkez ilçe): Tuncer Koca
    Sincan (Merkez ilçe): Orhan Ünsal
    Yenimahalle (Merkez ilçe): Bayram Kocaman
    Akyurt: Ziya Metin
    Ayaş: Rıfat Mavioğlu
    Bala: Neşet Altıntop
    Beypazarı: Süha Eliuz
    Çamlıdere: Ahmet Çiçekçi
    Çubuk: Mehmet Emin Ertürk
    Elmadağ: İsmail Pehlivan
    Evren: Alaaddin Yüksel
    Güdül: İbrahim Güven
    Haymana: Bünyamin Adacı
    Kalecik: Ömer Çetinkaya
    Kazan: Müzekkir Karaoğlu
    Kızılcahamam: Mazhar Demirbaş
    Nallıhan: Erbil Alparslan
    Polatlı: Ali Öztürk
    Şereflikoçhisar: Hacı Abdullah Koçyiğit
   
    ANTALYA
    Büyükşehir: Hasan Subaşı
    Kepez (Alt kademe): İsa Akdemir
    Alanya: Bilal Korkmaz
    Elmalı: Rafet Sermet
    Finike: Nail Dülgeroğlu
    Gündoğmuş: M. Zafer Arslan
    İbradı: Muharrem Kaya
    Kale: Süleyman Topçu
    Kaş: Emin Erdem
    Kemer: Yusuf Demir
    Korkuteli: Ese Onuk
    Kumluca: Süleyman İlhan
    Manavgat: Ertekin Kök
    Serik: Ali Sülek
   
    ARTVİN:
    Merkez: Hasan Akın
    Ardanuç: Aydemir Akköy
    Arhavi: Refik Lakerta
    Borçka: Burhan Kırdar
    Murgul: Asım Tosun
    Şavşat: Hasan Yılmaz
    Yusufeli: Mustafa Mataracı
   
    AYDIN
    Merkez: Kazım Uysal
    Bozdoğan: Zeki Bağcı
    Çine: Altuğ Karaköse
    Germencik: Ali Şanlı
    İncirliova: Gandeher İlhan
    Karacasu: Halil Töz
    Karpuzlu: Muharrem Yalçın
    Koçarlı: H. Erdinç Bosnalı
    Köşk: Yalçın Taç
    Kuşadası: Engin Berberoğlu
    Kuyucak: Fikri Özçetin
    Nazilli: Esat Ergüler
    Söke: Aşkın İhsan Işıklı
    Yenipazar: Kamil Cankurtaran
   
    BALIKESİR
    Merkez: A. Baki Ataç
    Ayvalık: Ahmet Tüfekçi
    Balya: Ali Şen
    Bandırma: Yalçın Alen
    Bigadiç: Hidayet Kelemençe
    Dursunbey: Mehmet Yarma
    Erdek: Hamit Nural
    Gömeç: Osman Arslan
    Gönen: Hayati Köse
    Havran: Hasan Dede
    İvrindi: Alattin Özcan
    Kepsut: Seçkin Saraç
    Manyas: Behis Kutlu
    Savaştepe: Sefa Şensöz
    Sındırgı: Fahrettin Dolar
    Susurluk: Mehmet Çetin
   
    BİLECİK
    Merkez: Ahmet Özünlü
    Bozüyük: Fadıl Gürel
    Gölpazarı: İsmail Özmay
    İnhisar: Ayhan Ödübek
    Osmaneli: Sabriye Dinçer
    Pazaryeri: Kadir Mete
    Söğüt: Abdullah Saydam
    Yenipazar: İbrahim Değirmenci
    BİNGÖL
    Merkez: Mustafa Mirbey Ertuğrul
    Adaklı: Tekin Işık
    Genç: Zeki Karataş
    Karlıova: Abdurrahman Karabulak
    Solhan: Niyazi Çavuşoğlu
   
    BİTLİS
    Merkez: Muzaffer Geylani
    Adilcevaz:
    Ahlat: Halis Gökbulak
    Güroymak: Fethi Çevik
    Mutki: Medeni Çiçiklitaş
   
    BOLU
    Merkez: İsmail Nejdet Arafat
    Dörtdivan: Mehmet Aynagöz
    Göynük: Ahmet Çankaya
    Seben: Nihat Ateş
     
    BURDUR
    Merkez: Şali Arslan
    Ağlasun: Mustafa İnci
    Altınyayla: İzzet Türen
    Bucak: Arsal Sarı
    Çavdır: Mehmet Özarslan
    Çeltikçi: Cengiz Aktürk
    Gölhisar: Bülent Şakirokunakol
    Kemer: Şali Yeşilyurt
    Tefenni: Ahmet Çelik
    Yeşilova: Ekrem Tekin
   
    BURSA
    Büyükşehir: Cevdet Yüce
    Nilüfer (Merkez ilçe): Nilüfer Arda
    Yıldırım (merkez ilçe): Nedim Balıkçılar
    Büyükorhan: K. Mehmet Acaroğlu
    Gürsu: Hulusi Turan
    İnegöl: Mehmet Hanefi Yıldırım
    Karacabey: Ergun Koç
    Keles: Emin Lütfi Keskin
    Kestel: Ergun Aksoy
    Mudanya: Mehmet Karadağ
    Mustafakemalpaşa: Nurettin Erbay
    Orhaneli: Ali Sarı
    Orhangazi: Güner Elçin
    Yenişehir: Mehmet Kaya
   
    ÇANAKKALE
    Merkez: Bünyamin Nami Tonga
    Ayvacık: Mustafa Yeşil
    Bayramiç: Ahmet Çekin
    Biga: Mehmet İrfan Zeren
    Çan: Salih Gandüz
    Ezine: İnan Kazım Çelikbaş
    Gelibolu: Turgut Sağlıoğlu
    Lapseki: Yaşar İnan
    Yenice: Ekrem Demirarslan
   
    ÇANKIRI
    Merkez: Raif Oktay
    Atkaracalar: Fahri Sevimli
    Çerkeş: Mehmet Kiraz
    Orta: Recep Koçak
   
    ÇORUM
    Merkez: Adnan Türkoğlu
    Bayat: Hüseyin Akseki
    Boğazkale: Hamdi Atila
    Dodurga: Bekir Kılıç
    Kargı: Ahmet Hamdi Akpınar
    Laçin: Ahmet Karaca
    Mecitözü: Hamdi Yüksel
    Osmancık: Alaattin Uğur
    Sungurlu: Murat Koçak
    Uğurludağ: Mehmet Kiday
   
    DENİZLİ
    Merkez: Ali Aygören
    Acıpayam: Sefer Demir
    Akköy: Fikri Kayan
    Babadağ: Mesut Akbaş
    Baklan: Ayhan Demirdöğen
    Bekilli: Yusuf Vardaal
    Bozkurt: Muzaffer Arıcı
    Buldan: Ali Ermiş
    Çal: Ramazan Öztürk
    Çameli: Halil Ongun
    Çardak: Fehmi Kocatürkmen
    Çivril: M. Ali Bilgin
    Honaz: Hüsamettin Sarıkaya
    Kale: Durmuş İncedayı
    Sarayköy: Ayhan Fenli
    Serinhisar: İsmail Derici
    Tavas: Ramazan Köylü
   
    DİYARBAKIR
    Büyükşehir: Derviş Sönmez
   
    EDİRNE
    Merkez: Ümit Mıhlayanlar
    Enez: Emrullah Zeki Tezer
    Havsa: Recep Özen
    İpsala: Halil İbrahim Tuncalı
    Keşan: Sedat Saygı
    Lalapaşa: Bülent Şahinşah
    Meriç: Mustafa Aksoy
    Süleoğlu: Veysel Torpuz
    Uzunköprü: Ercan Çobanoğlu
   
    ELAZIĞ
    Merkez: Süleyman Selmanoğlu
    Ağın: Mehmet Celal Cumurcu
    Alacakaya: İlhami Sancar
    Arıcak: Abdullah Yıldırım
    Baskil: Kemal Ulukent
    Karakoçan: Nurettin Aslan
    Keban: Hadi Turan
    Maden: Ramazan Güler
    Sivrice: Hasan Karabulut
   
    ERZİNCAN
    Merkez: Mustafa Reşit Ağaoğlu
    Çayırlı: Asım Şakar
    İliç: A. Ramazan Buran
    Kemah: Mustafa Conker
    Otlukbeli: Recep Özcan
    Tercan: Semih Yaldız
    Üzümlü: Celal Özdemir
   
    ERZURUM
    Büyükşehir: Sadullah Kaya
    Dadaşkent (Alt kademe): Veysel Çıracı
    Kazımkarabekir (Alt kademe): Baki Özdemir
    Yenişehir (Alt Kademe): Gürbüz Karabacak
    Hınıs: Mustafa Şemi Ayar
    İspir: Seyfettin Yazıcı
    Karaçoban: Abdurrahman Karagöz
    Karayazı: Celal Şaka
    Köprüköy: Bahattin Karasu
    Şenkaya: Remzi Özgen
    Tortum: Mehmet Toraman
   
    ESKİŞEHİR
    Büyükşehir: Orhan Soydaş
    Odunpazarı (Alt kademe): Erdin Düzarat
    Tepebaşı (Alt kademe): Fuat Yahşi 
    Alpu: Mustafa Gökçe
    Beyliova: Feridun Güngör
    Çifteler: İsmet Doyuk
    Han: Burhan Yurter
    Mahmudiye: Tekin Emre Öztürk
    Mihalgazi: Sami Can
    Mihalıçcık: Osman Özel
    Sarıcakaya: Ali Kahya
    Seyitgazi: S. Arif Ünal
    Sivrihisar: Fikret Arslan
   
    GAZİANTEP
    Büyükşehir: İsa Gülşen
    Şahinbey (Merkez ilçe): Mehmet Abar
    Şehitkamil (Merkez ilçe): Abdullah Başarıcı
    Araban: Servet Yiğit
    İslahiye: Ömer Şahin
    Karkamış: Mehmet Tiryaki
    Nizip: Mehmet Aslan
    Nurdağı: Mehmet Ali Gök
    Oğuzeli: Mehmet İzci
    Yavuzeli: Adnan Korkmaz
   
    GİRESUN
    Merkez: Ergun Özdemir
    Alucra: Ömer Candan
    Bulancak: Ferruh Zeki Apaydın
    Çamoluk: Yaşar Düz
    Çanakçı: Arslan Kaplan
    Dereli: Eyüp Cinal
    Doğankent: Resul Yazıcı
    Espiye: İbrahim Önal
    Görele: Hasan Namazcı
    Güce: Ahmet Demir
    Keşap: Hikmet Tekbaş
    Piraziz: Hasan Şenel
    Şebinkarahisar: Faruk Işıkver
    Tirebolu:  Atilla Taştemel
    Yağlıdere: Mustafa Ersoy
   
    GÜMÜŞHANE
    Merkez: Naim Ağaç
    Kelkit: Ruknettin Karaman
    Köse: Nusrettin Kesler
    Kürtün: Enver Yondemir
    Torul: Ünal Öztürk

    HAKKARİ
    Merkez: Aday gösterilmedi.
    Çukurca: Mehmet Kanar
   
    HATAY
    Merkez (Antakya): Adnan Dağıstanlı
    Kırıkhan: İhsan Kuruca
   
    ISPARTA
    Merkez: Mustafa Fikri Çobaner
    Aksu: Raşit Karaduman
    Atabey: İzzet Kutlu
    Eğirdir: Ömer Şengöl
    Gelendost: Halim Kıyak
    Gönen: İbrahim Çelik
    Keçiborlu: Osman Arı
    Senirkent: Şener Balım
    Sütçüler: Avni Bircan Turan
    Yalvaç: Halil Hilmi Tütüncü
    Yenişarbademli: Mustafa Erdem
    MERSİN
    Büyükşehir: Mehmet Semih Nane
    Akdeniz (Alt kademe): Hakan Fikret Özbaş
    Toroslar (Alt kademe): Mehmet Aktaş
    Yenişehir (Alt kademe): Muhsin Bayar
    Anamur: Besime Çelik
    Aydıncık: Fikri Uzun
    Bozyazı: Nurhan Tunç
    Çamlıyayla: Osman Yılmaz
    Erdemli: Süleyman Tartar
    Gülnar: Selami Bağça
    Mut: Ali Orhan
    Silifke: Sadık Avcı
    Tarsus: Hatice Kaleli Babaoğlu
  
    İSTANBUL
    Büyükşehir: Ahmet Vefik Alp
    Adalar (Merkez ilçe): Mehmet Dündar Tıraş
    Avcılar (Merkez ilçe): Yalçın Erkan
    Bağcılar (Merkez ilçe): Coşkun Alagöz
    Bahçelievler (Merkez ilçe): Onur Gözen 
    Bakırköy (Merkez ilçe): Mehmet Ezher Yılmaz
    Bayrampaşa (Merkez ilçe): Zekeriya Kızıltürk
    Beşiktaş (Merkez ilçe): Nursan Ünal
    Beyoğlu (Merkez ilçe): Fevzi Poyraz
    Eminönü (Merkez ilçe): Vedat Bayram
    Esenler (Merkez ilçe): Selma Özuslu Ünal
    Eyüp (Merkez ilçe): Asım Coşkun
    Fatih (Merkez ilçe): Yetkin Gündüz
    Gaziosmanpaşa (Merkez ilçe): Tuncay Yılmaz
    Güngören (Merkez ilçe): Aydın Egemen
    Kadıköy (Merkez ilçe): Osman Ata Hızlan
    Kağıthane (Merkez ilçe): Necdet Koptagit
    Küçükçekmece (Merkez ilçe): Salim Korkmaz
    Maltepe (Merkez ilçe): Ünal Okyay
    Pendik (Merkez ilçe): Mehmet Bilgin
    Sarıyer (Merkez ilçe): Seçkin Deniz Değer
    Şişli (Merkez ilçe): Adnan Yüksel
    Tuzla (Merkez ilçe): Ender Yılmaz
    Ümraniye (Merkez ilçe): Nusret Türker
    Üsküdar (Merkez ilçe): Namık Kemal Şahin
    Zeytinburnu (Merkez ilçe): İbrahim Şencan
    Çatalca (Merkez ilçe): Kemal İlaldı
    Silivri (Merkez ilçe): Vildan Güvenç
    Sultanbeyli (Merkez ilçe): Kamile Dikbaş
    Şile (Merkez ilçe): Mehmet Ay
   
    İZMİR
    Büyükşehir: Yüksel Yalova
    Karşıyaka (Merkez ilçe): Cevat Kırkpınar
    Aliağa: Cumhur Güney
    Balçova: Kamil Öztürk
    Buca: Suavi Tuncay
    Bayındır: Ayhan Hasırcıoğlu
    Bergama: Tuncay Akyol
    Beydağ: Muhsin Pulcu
    Bornova: Refik Diker
    Gaziemir: Saffet Helvacı
    Güzelbahçe: Hasan Bakıcı
    Narlıdere: Hasan Uçak
    Çeşme: Mustafa Genger
    Çiğli: Sebahattin Topuz
    Dikili: Yüksel Uçar
    Foça: Serdar Mersin
    Karaburun: Ahmet Değirmenci
    Kınık: Rıfat Ateş
    Kiraz: Mehmet Yaşar Sarı
    Kemalpaşa: Gündüz Baran
    Menemen: Ahmet Şahin
    Menderes: Aykut Vural
    Ödemiş: Özcan Kılıç
    Seferihisar: Mesut Taşboğa
    Tire: Doğan Sertdemir
    Torbalı: Hasan Karatoklu
    Urla: Mustafa Yaman
    Selçuk: Hilmi Kiper
   
    KARS
    Merkez: Turgut Reis
    Akyaka: Aba Müslüm Deniz
    Digor: Ali Rıza Yaradanakul
    Kağızman: Harun Yüce
    Selim: İlhan Çiftçi
    Susuz: Ahmet Zinderen
   
    KASTAMONU
    Merkez: Ertan Mumcu
    Ağlı: Kemaleddin Çolak
    Cide: Nejdet Demir
    Çatalzeytin: Mustafa Mesut Karahan
    Daday: Vahit Aslan
    Devrekani: Osman Kocadelioğlu
    Doğanyurt: Ahmet Kaya
    İhsangazi: Erol Kepenek
    Seydiler: Metin Arslan
   
    KAYSERİ
    Büyükşehir: İlhan Koçak
    Kocasinan (Merkez ilçe): Kenan Mutlu
    Melihgazi (Merkez ilçe): Fuat Gençsoy
    Akkışla: Süleyman Sayın
    Bünyan: Yaşar Uğur
    Develi: Şahin Türkboylar
    İncesu: Ahmet Albayrak
    Pınarbaşı: Servet Kantekin
    Sarıoğlan: Mehmet Bayraklı
    Sarız: Halil Erkek
    Talas: Doğan Güven
    Tomarza: İsmail Gülveren
    Yahyalı: Abdullah Şabanoğlu
    Yeşilhisar: Faruk Alıcı
   
    KIRKLARELİ
    Merkez: Önder Başlı
    Babaeski: Hasan Kunduz
    Demirköy: Kamer Tuna
    Pınarhisar: Mehmet Kapılı
    Vize: Selçuk Yılmaz
   
    KIRŞEHİR
    Merkez: Hayati Şahin
    Boztepe: Rahmi Aydoğan
    Çiçekdağı: Kütük Bek
    Kaman: Kemal Aydın
   
    KOCAELİ
    Büyükşehir: Nadir Arif Aşık
    Bekirpaşa (Alt kademe): Ercüment Şahin
    Saraybahçe (Altkademe): Nazmi Ertuğral
    Gölcük: Bilge Saral
    Kandıra: Olcay Çelik
    Karamürsel: İsmail Yıldırım
    Körfez: Fevzi Canbaz
    Derince: Hasan Subaşı
   
    KONYA
    Büyükşehir: Mevlana Celalettin Örnek
    Karatay (Merkez ilçe): Mustafa Türkaslan
    Meram (Merkez ilçe) : Ali Seçmen Çevik
    Selçuklu (Merkez ilçe) : Mehmet Kızılkan
    Akşehir: Karatay Selçuk Şehirli
    Beyşehir: Süleyman Şenol
    Bozkır: Ramazan Sarı
    Çeltik: Hüseyin Altunkalem
    Çumra: Adnan Ayyıldız
    Doğanhisar: Ahmet Gürbüz
    Ereğli: Nafiz Dönmez
    Hadım: Kadir Demir
    Halkapınar: Bilal Daniyal
    Hüyük: Yasin Eser
    Ilgın: Hasan Hüseyin Akıncı
    Kadınhanı: Günal Yurtseven
    Karapınar: Mehmet Pirencioğlu
    Kulu: İfakat Önal
    Sarayönü: Şerafettin Büyükcengiz
    Seydişehir: Yaşar Gül
    Tuzlukçu: İbrahim Koyuncu
    Yalıhüyük: Yusuf Asiltürk
    Yunak: Mahmut Ersoy
   
    KÜTAHYA
    Merkez: Mustafa Baykan
    Gediz: Ceyhun Ay
   
    MALATYA
    Merkez: Ahmet Nisan Öztaş
    Arapkir: Metin Çağdaş
    Doğanşehir: Şükrü Kahtalı
    Kale: Eşref Gökhan
    Pötürge: Yusuf Ziya Varan
   
    MANİSA
    Merkez: Orkun Şıktaşlı
    Demirci: Hüseyin Akkurt
    Salihli: Gengiz Tunç
    Saruhanlı: Serdar Yaralı
   
    KAHRAMANMARAŞ
    Merkez: Mutlu Fettahoğlu
    Afşin: Yalçın Demir
    Çağlayancerit: A. Nazım Engizek
    Ekinözü: Ömer Kaplan
    Pazarcık: Yakup Hamdi Bozdağ
    Türkoğlu: Cafer Güçlü
     
    MARDİN
    Merkez: Abdulkadir Tutaşı
    Derik: Şehmuz Necimoğlu
    Kızıltepe: Süleyman Özmen
    Mazıdağı: Abdulbaki Duyar
    Ömerli: Servet Cemiloğlu
    Savur: Şerifşref Ayaz
   
    MUĞLA
    Merkez: Şükrü Zeybek
    Bodrum: Günay Karataş
    Dalaman: Ayhan Günay
    Datça: Mustafa Soytok
    Fethiye: Erdal Eroğlu
    Köyceğiz: Muharrem Özçakır
    Marmaris: İsmet Karadinç
    Milas: Rüştü Yiğitkaya
    Ortaca: Cemil Durmuş
    Ula: Nadi Şenkal
    Yatağan: Ayhan Özdemir
   
    MUŞ
    Merkez: Fadıl Tunç
    Korkut: Hatem Akpolat
   
    NEVŞEHİR
    Merkez: Seyit Mehmet Akbay
    Gülşehir: Uğur Kalaycı
    Kozaklı: Nail Dönmez
    Ürgüp: Sultan Boz
   
    NİĞDE
    Merkez: Hasan Hüseyin Akkuş
    Altunhisar: Ertuğrul Doygun
    Bor: Hikmet Çetin Çorum
    Çamardı: Ahmet Özkaynak
    Çiftlik: İbrahim Hakkı Güzel
    Ulukışla: Hüseyin Saçan
   
    ORDU
    Merkez: Selim Sırrı Carlak
    Çaybaşı: Mustafa Kurt
    Fatsa: Mustafa Kemal Çamaş
    Gülyalı: Nuh Recep Şahin
    Gürgentepe: Ekrem Yılmaz
    Kabadüz: Yılmaz Akdeniz
    Korgan: Selim Uzan
    Kumru: İhsan Cayak
    Mesudiye: Muhittin Ersin
    Perşembe: Kamil Ertekin Çolak
    Ulubey: Mehmet Yılmaz
    Ünye: Mehmet Elibol
   
    RİZE
    Merkez: Özkan Avcı
    Ardaşen: Fahrettin Füne
    Çayeli: Yılmaz Fıstık
    Güneysu: Rıfat Özer
    İkizdere: Hasan Aksu
   
    SAKARYA
    Büyükşehir: Enver Toçoğlu
    Merkez (Adapazarı): Zafer Adalet
    Akyazı: Sadettin Güleç
    Geyve: Vedat Eren
    Hendek: Haydar Zaim
    Karasu: Bekir Sarıoğlu
    Kaynarca: Tuncer Aydın
    Kocaali: Zeynel Dal
    Sapanca: Necati Dağhan
    Taraklı: Harun Aydın
   
    SAMSUN
    Büyükşehir: Mazhar Başoğlu
    Atakum (Alt kademe): Sezai Çorbacıoğlu
    Gazi (Alt kademe): Aziz Oral
    İlkadım (Altkademe): Mehmet Okuyucu
    Alaçam: Özcan Yılmaz
    Asarcık: Ertan Karaman
    Bafra: İbrahim Alacamlı
    Havza: Nurettin Gün
    Kavak: Şerif Ün
    Ladik: Mehmet Karahan
    Ondokuzmayıs: Yılmaz Erel
    Salıpazarı: Cavit Yıldırım
    Tekeköy: Galip Mustafa Yücel
    Terme:  Şakir Şengül
    Vezirköprü: Sadık Ediz
    Yakakent: Zühtü Batı
   
    SİİRT
    Merkez: Fahri Çelikel
    Aydınlar: Muhsin Çelebi
    Baykan: Mehmet Ali Erol
    Eruh: Tahsin Sayın
    Kurtalan: Faysal Karaatay
    Pervari: İsmail Bilen
    Şirvan:
   
    SİNOP
    Merkez: Hamza İnce
    Ayvancık: İbrahim Örnek
    Boyabat: Aziz Maden
    Dikmen: Hüseyin Güleryüz
    Durağan: Ali Dalkılıç
    Erfelek: Mehmet Uzun
    Gerze: Recai Kuruoğlu
    Saraydüzü: Şükrü Yılmaz
    Türkeli: H. Dilek Özcan
   
    SİVAS
    Merkez: Musa Ünal
    Hafik: Selahattin Çuhadaroğlu
    Şarkışla: Mehmet Kevioğlu
    Yıldızeli: Yılmaz Navruz
   
    TEKİRDAĞ
    Merkez: Erdoğan Orhan
    Çorlu: Mehmet Diktaş
    Hayrabolu: Halil Güven Öztemel
    Malkara: Salih Keskin
    Mamaraereğlisi: İbrahim Uyan
    Muratlı: Salih Zeki Özmen
    Saray: Gürkan Kesim
    Şarköy: Kanber Baldak
   
    TOKAT
    Merkez: Mustafa Kuşakoğlu
    Almus: Menduh Mirzaoğlu
    Erbaa: Mahmut Şencan
    Reşadiye: Hakkı Ünal
    Sulusaray: Hacı Bekir Coruk
    Turhal: Mehmet Bayram
    Yeşilyurt: Süleyman Erdir
   
    TRABZON
    Büyükşehir: Avni Akkan
   
    TUNCELİ
    Merkez: Hüseyin Söylemez
    Çemişgezek: Selahattin Ateş
    Hozat: Yusuf Akkaymak
    Ovacık: Hasan Çekil
    Pertek: Tahsin Yıldırım
   
    ŞANLIURFA
    Merkez: Hasan Yılmaztekin
    Akçakale: Feyyaz Gündoğan
    Birecik: Abdülkadir Yüksel
    Bozova: Hasan Arusoğlu
    Ceylanpınar: Mehmet Sait Atilla
    Harran: Mehmet Özyavuz
    Hilvan: Sabri Özkaya
    Viranşehir: Lütfi Aydın
   
    UŞAK:
    Merkez: İsmail Soyöz
   
    VAN
    Merkez: Ahmet Yaprak
    Başkale: Sadi Ertuş
    Çatak: Emin Babür
    Erciş: Bülent Erdinç
    Gürpınar: Fuat Yaşar Atan
   
    YOZGAT
    Merkez: Ömer Yeşillik
    Aydıncık: Ahmet Demirel
    Çekerek: Duran Özkan
    Sarıkaya: Ömer Yıldız
    Sorgun: Bahattin Erciyas
    Şefaatli: Fahrettin İbiş
    Yerköy: Tacettin Uyar
   
    ZONGULDAK
    Merkez: Turgut Hamza Çebi
    Alaplı: Muzaffer Pehlivan
    Çaycuma: Nusret Yakıcı
    Devrek: Birol Kıycı
    Ereğli: Hasan Erdoğan
    Gökçebey: Engin Yılmaz
   
    AKSARAY
    Merkez: Sefa Çayır
    Ağaçören: Hanifi Aydın
    Eskil: Şerafettin Meral
    Gülağaç: Osman Uzun
    Ortaköy: Halil Demir
   
    BAYBURT
    Merkez: İdris Yücel
   
    KARAMAN
    Merkez: Mehmet Yıldırım
    Ermenek: Yaşar Can
    Sarıveliler: Hayri Samur
   
    KIRIKKALE
    Merkez: Mahir Yılmaz
    Balışeyh: Osman Narin
    Keskin: Yaşar Ereli
    Sulakyurt: Kadir Çakıroğlu
    Yahşihan: Yusuf Gençoğlu
   
    BATMAN
    Merkez: Hüseyin Özdemir
   
    ŞIRNAK
    Merkez: Naif Tatar
    Beytüşşebap: Kamil Dürmüş
    Cizre: Halil Soylu
    Güçlükonak: Bahattin Aktuğ
    İdil: Murat Dalmış
    Silopi: Neşet Ökten
    Uludere: Gürgin Ürek
   
    BARTIN
    Merkez: Baha Karakaş
    Amasra: Sevim Özkan
    Kurucaşile: Bedran Oğullar
    Ulus: Şakir Açıkgöz
   
    ARDAHAN
    Merkez: Mete Özdemir
    Çıldır: Yusuf Yılmaz
    Damal: Ali Tuncer
    Göle: Ali Kılıç
    Hanak: Harun Tankoç
    Posof: Refik Uğurlu
   
    IĞDIR
    Merkez: Nimet Turan
    Aralık: Yıldırım Turan
    Tuzluca: Muzaffer Akpolat
   
    YALOVA
    Merkez: Yaşar Okuyan
    Altınova: Ali Yurt
    Armutlu: Ali İhsan Demirkıran
    Çınarçık: Aydın Günay
    Çiftlikköy: Mehmet Ali Kaşıkçı
    Termal: İbrahim Taner
   
    KARABÜK
    Merkez: Enver Tümen
    Eflani: Muzaffer Bildik
    Eskipazar: Hüseyin Dönmez
    Ovacık: Yakup Narter
    Safranbolu: Mustafa Eren
    Yenice: Kemal Çaylı
   
    KİLİS
    Merkez: Nadir Kulakoğlu
   
    OSMANİYE
    Merkez: İbrahim Karayiğit
    Bahçe: Murat Altundiş
    Düziçi: Ökkeş Namlı
    anbeyli: Fikri Uçar
    Kadirli: Mustafa Feyyaz Çiftçi
    Sumbas: Mustafa Nuri Nuhoğlu
   
    DÜZCE
    Merkez: Necmi Hoşver
    Akçakoca: İsmail Silan
    Cumayeri: Yakup Keleş
    Çilimli: Recep Özbal
    Gölyaka: Sebahattin Sever
    Kaynaşlı: Ekrem Kabacı
    Yığılca: Şevket Yıldırım


Yorumları Göster
Yorumları Gizle