Gündem Haberleri

  Duran Kadın'a kapkaç şoku

  İSTANBUL DHA
  20.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Taksim Metro çıkışında devam eden ‘Duran Adam’ eylemine arkadaşları ile birlikte katılan Hande Mutlu, çantasını ayaklarının dibine bıraktı.

  İddiaya göre, bu sırada kalabalığın içinden Mutlu’ya yaklaşan bir kişi yerdeki çantayı çalmak istedi. Şüpheliyi son anda fark eden Hande Mutlu’nun “Ne yapıyorsun?" diye bağırması üzerine zanlı, çantayı bırakarak kaçmaya başladı.

  BAYILMA NUMARASI YAPTI

  Bu sırada genç kadının yanındaki arkadaşları de şüpheliyi kovalamaya başladı. Vatandaşların bağırması üzerine şüpheli yaklaşık 20 metre bile uzaklaşamadan meydandakiler tarafından kıskıvrak yakalandı. Yere düştükten sonra vatandaşların kendisini darp etmesinden korkan şüpheli bir süre bayılma numarası yaptı. Bunun üzerine vatandaşlar ismi öğrenilemeyen şüpheliyi polis ekiplerine teslim etti.

  “ÇOK KORKTUM"

  Kapkaça uğradığını iddia eden Hande Mutlu, “Ben oturuyordum. Bu sırada çantamın alındığını fark ettim. Biran hırsızla göz göze geldim. Ne yapıyorsun dedim? O da kaçmaya başladı. Arkadaşlarım şüpheliyi kovaladı. Vatandaşlar da kapkaççıyı yakaladı. Çok korktum" diye konuştu.

  "DURAN KADIN"A KAPKAÇ İDDİASI
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı