Gündem Haberleri

  Dünyanın ilk 12.2 megapiksel

  Hürriyet Haber
  08.10.2007 - 11:07 | Son Güncelleme:

  Dünyanın ilk 12.2 megapiksel, 28mm ultra kompakt dijital fotoğraf makinesi, Profesyonellerin yeni gözdesi...İşte özellikleri...

  Panasonic Lumix L10

  Profesyonellerin yeni gözdesi

  Panasonic Lumix'lerin en iddialı modellerinden biri olan Lumix L10, üstün özellikleriyle CeBIT Bilişim Eurasia fuarına damgasını vuracak. Geçen yıl fuarda sergilenen Panasonic'in ilk dijital SLR fotoğraf makinesi olan Lumix L1'in bir üst modeli Lumix L10, profesyonel ve amatör fotoğraf tutkunlarının beğenisine sunulacak. 10.1 megapiksel çözünürlük sunan Lumix L10, dünyaca ünlü 28-100 mm Leica D Vario Elmarit objektifi sayesinde, mükemmel canlılıkta fotoğraflar yakalayabilme şansı sağlıyor. Lumix L10, Toz Önleme Sistemi, çift aşamalı açılan flaşı, yüz tanıma sistemi, eş zamanlı LCD gösterimi ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

  Cihazın 2.5 inç hareketli LCD ekranı, %100 görüş alanı ve 207.000 piksel netlik veriyor. Bu özelliği sayesinde bir yandan LCD ekranı izlenirken, diğer yandan da fotoğraf çekmeyi mümkün kılıyor. Lumix L10, manuel olarak odaklama yaparken, daha fazla odaklama duyarlılığı için görüntünün bir bölümünü 10X değerinde büyütebiliyor. 10.1 megapiksel Live MOS sensörü, bir CMOS sensörünün düşük gereksinimleriyle bir CCD sensörüyle kıyaslanabilir görüntü kalitesini bir arada sunan Lumix L10, 5V düşük voltajlı işleme teknolojisiyle ise daha düşük seviyede kumlanma olmasını sağlıyor.

  Panasonic Lumix FX100

  Dünyanın ilk 12.2 megapiksel, 28mm ultra kompakt dijital fotoğraf makinesi

  Panasonic'in CeBIT Bilişim Eurasia 2007'de öne çıkacak ürünlerinden biri de dünyanın ilk 12.2 megapiksel, 28 mm geniş açı çekim özelliği olan ultra kompakt dijital fotoğraf makinesi Lumix FX100 olacak. Füme ve siyah olmak üzere iki renk olarak piyasaya sunulan Lumix FX100 mükemmel netlikte fotoğraflar çekme şansı sunarken, Türkçe menüsüyle de kullanım kolaylığı sağlıyor.

  Lumix FX100, tüm Panasonic Lumix fotoğraf makinelerinde standart olan Mega O.I.S. (Optik İmaj Sabitleyicisi) ve Akıllı ISO kontrolü özelliği sayesinde elleriniz titrediğinde ya da loş ışıkta mükemmel netlikte kareler yakalamanızı sağlıyor. Ayrıca yüksek hassasiyet modunda ISO (ASA) değeri otomatik olarak 6400'e kadar çıkabiliyor.
   
  "Panasonic Lumix ile mümkün"

  Tekofaks, "Panasonic Lumix ile mümkün!" sloganını kullandığı yeni kampanyasında, Lumix'in sahip olduğu üstün teknolojik özellikleri "Lumix Family"nin sevimli kahramanlarıyla tanıtıyor. Lumix Ailesi'nin bireyleri, ne bizim dünyamızda ya da bir yıldızda ne de bir gezegende yaşıyorlar. Onlar, kullanıcıların hayal dünyasında hatırlananlar ve hatırlanmayanlar arasındaki boyutta yaşamlarını sürdürüyorlar. Bu dünyanın lisanı ve öğrenme biçimi fotoğraf çekmek. Kullanıcıların yaşadıkları duyguları, deneyimleri kendi dünyalarında fotoğraf makinasının vizöründen görmekte ve bu şekilde yeni bilgiler öğrenebilmektedirler.

  Lu, Lumi ve Lumini ana karakterlerinden oluşan ailede tüm yaşananları ve duyguları daha iyi resmedebilmek için Titreşim Engelleyici, Yüksek Optik Zum ve Geniş Açı gibi özellikleri geliştiren bir de profesörleri vardır.
   
  DP-C264 WORKIO

  İçi de dışı da renkli

  CeBIT'in  yıldız ürünlerinden biri olmaya aday Panasonic'in yeni renkli dijital fotokopi makinesi, DP-C264 Workio ofis kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verirken, renkli dış tasarımı ile dokümanlarınız kadar ofislere de renk katıyor..Üründe standart olan network tarayıcı özelliğiyle ağ üzerinden dokümanlar taranabiliyor ve yine DP-C264 Workio'da standart olan e-posta desteği sayesinde makine üzerinden istenilen adrese e-posta gönderilebiliyor. Ürün üzerinde, 40 GB'lık kapasitesi olan bir sabit disk de bulunuyor.

  DP-C264 Workio, 70 sayfa kapasiteli I-ADF (çift yönlü otomatik doküman besleyici) ve duplex ünitesi sayesinde ekstra bir aparata gerek duymadan, önlü arkalı fotokopi çekimleri yapabiliyor. Ürün aynı zamanda elektronik harmanlama özelliği sayesinde ekstra aksesuara gerek kalmadan ayarlama yapabiliyor.

  Ürünün SD kart uyumu sayesinde dijital fotoğraf makinelerindeki ya da cep telefonlarındaki dokümanların çıktıları kolayca alınabiliyor.  7.8" renkli VGA ekranıyla kullanımı çok kolay olan Panasonic DP-C264 renkli fotokopi makinesi, kullanıcı dostu geliştirilmiş güvenlik özellikleriyle donatıldı.

  Ev ve iş elektroniğinin yeni adresi: eshop.panasonic.com.tr

  Tekofaks, ürün yelpazesinde bulunan tüm Panasonic ürünlerinin yeni kurduğu internet sitesinden satışını yapıyor. eshop.panasonic.com.tr adresinden ulaşılabilen sitede birbirinden çekici kampanyalar teknoloji severleri bekliyor.

  Ev sinema sistemlerinden, plazma ve LCD televizyonlara,  Dijital telsiz telefonlardan, ses sistemlerine, ofis ürünlerinden, projektörlere, dijital video kameralardan, dijital fotoğraf makinelerine kadar tüm Panasonic ürünlerinin satışa sunulduğu site, ürün yelpazesinin genişliği kadar online kullanıcılara özel kampanyalarıyla da dikkat çekiyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı