Gündem Haberleri

  Dünyadan mini magazin turu

  Hürriyet Haber
  10.11.2009 - 18:00 | Son Güncelleme:

  Amy Winehouse estetik için yeniden ameliyat masasına yatacak. Yeni albüm çalışmalarına devam eden şarkıcı Rianna'nın kokusuyla erkekleri baştan çıkaracak parfümleri yolda.

  AMY YİNE AMELİYAT MASASINDA

  Ünlü İngiliz şarkıcı Amy Winehouse, estetik için yeniden ameliyat masasına yatacak. Kısa bir süre önce Londra'da bir klinikte 35 bin euoraya göğüslerine silikon taktıran 26 yaşındaki yıldız bu kez de göğüslerine implant taktıracak. 2003 yılında ilk çıktığı zaman yuvarlak vücut hatları ve dolgun göğüsleriyle iyi bir fiziğe sahip olan yıldız, ağır uyuşturucu kullanmaya başladıktan sonra bir deri bir kemik kalmıştı.

  Amy Winehouse / Foto Galeri

  PENELOPE POZUNA TÜRK İMZASI

  Ünlü Amerikan dergisi Vanity Fair, kasım ayında Mert Alaş- Marcus Piggott imzası taşıyan Penelope Cruz fotoğrafını kapak yaptı. Dünya starı Madonna’nın fotoğraflarını çeken Türk olarak ünlenen Mert Alaş, iş ortağı Marcus Piggott’la birlikte son olarak Penelope Cruz’u görüntüledi. Bu çalışma, Vanity Fair dergisinin kapağını süsledi.

  Daha önce Madonna, Katie Holmes, Scarlett Johansson, Cameron Diaz ve Kate Moss’la çalışan, ayrıca Victoria-David Beckham çiftinin reklam kampanyası fotoğraflarına imza atan ikili, İspanyol asıllı oyuncu Penelope Cruz ile etkileyici bir prodüksiyona imza attı. Yüzlerce kare arasından seçilen bir poz derginin kapağını süslerken, beğenilen diğer fotoğraflara da röportaj sayfalarında yer verildi.

  Penelope Cruz / Foto Galeri

  RİANNA ERKEKLERİ ÇILDIRTACAK

  Rihanna yeni çıkacak olan parfümünü şöyle yorumladı: "Hiçbir erkek karşı koyamayacak..." 23 Kasım'da yeni albümü "Rated R"ı çıkarmaya hazırlanan R&B şarkıcısı Rihanna, aynı zamanda kendi adıyla piyasaya süreceği parfümü üzerinde çalışıyor. Rihanna merak edilen parfümü için "Hiçbir erkeğin karşı koyamayacağı çok özel bir parfüm olacak'' dedi.

  Rianna / Foto Galeri

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı