Gündem Haberleri

  Drew Barrymore ile Tom Green boşanıyor

  Hürriyet Haber
  19.12.2001 - 01:43 | Son Güncelleme:

  Altı ay önce sürpriz bir evlilik yapan Drew Barrymore ile Tom Green boşanıyor. Green'in basın danışmanı tarafından yapılan açıklamadan, Barrmore'un haberinin olmadığı öğrenildi.

  Amerikalı ünlü aktris Drew Barrymore ile komedyen eşi Tom Green'in boşanacakları haberi herkesi şaşırttı. Çünkü, birbirine çok yakıştırılan çift evleneli henüz altı ay bile olmamıştı.

  Green'in basın danışması Ann Gurrola tarafından yapılan açıklamada, Green'in, ‘‘üstesinden gelinemeyen farklılıklar nedeniyle’’ boşanmak için mahkemeye başvurduğu belirtildi. Green açıklamasında, ‘‘Drew harika bir kadın. Onu çok seviyorum. Evliliğimizin yürümesini, onun mutlu olmasını isterdim’’ ifadelerini kullandı.

  Green’in basın danışmanı tarafından yapılan açıklamalarda dikkat çeken en önemli husus, bunun ortak bir karar olup olmadığı hususunda yaşanan belirsizlikti. Bu belirsizliği çözmek için Drew Berrymore’un peşine düşen medya mensupları, tam anlamıyla bir duvarla karşılaştılar. Çünkü, Barrymore'un basın danışmanı Jennifer Allen boşanma davası açıldığından haberi olmadığını ve Barrymore'a bir türlü ulaşamadığını söyledi. 30 yaşındaki Green ile 26 yaşındaki Barrymore, geçen Temmuz ayında evlendiklerini açıklayarak herkesin ağzını açık bırakmışlardı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı