Gündem Haberleri

  Dost diye karga mı beslemişim

  Hürriyet Haber
  16.07.2012 - 10:43 | Son Güncelleme:

  My Pavyon'da sahneye çıkacağı geceden bir gün önce kimseye haber vermeden Bodrum'u terk eden popçu İzel'in "Bana hakaret etti. Ruh sağlığı bozulmuş" diye suçladığı Cenk Eren konuştu: "Dost diye karga mı beslemişim ki gözümü oyuyor"

  İZel, Cenk Eren'in Bodrum'da Onur Gülmek'le işlettiği My Pavyon'da sahneye çıkacağı geceden bir gün önce kimseye haber vermeden İstanbul'a dönmüş ve Eren'i "Bana hakaret etti. Ruh sağlığı bozulmuş" diyerek suçlamıştı.

  HT Magazin'den İzzet Çapa'nın sorularını yanıtlayan Cenk Eren "İZel bir gün göz yaşları içinde bana bir itirafta bulundu. Onur'a olan ilgisi sadece dostlukla sınırlı değilmiş. O zaman ona destek olmak için elimden geleni yaptım" dedi.

  Cenk Eren Sözlerine şöyle devam etti:
  "Onur'un çok yakın bir arkadaşımın eski eşi ile benim evimde birlikte olması olayın patlama noktasıydı. Onur'a evimi terk etmesi gerektiğini söyledim. İzel, Onur'un evimden ayrıldığını duyunca  kariyerini korumak için ve karşılıksız aşkının da şiddetiyle bana ve Onur'a leke sürmeye çalıştı .Dost diye karga mı beslemişim ki gözümü oyuyor? Düştüğü yerden kalkmaya çalışırken ona uzanan ele çamur atan ve şöhret basamaklarının başkalarının üzerine basarak tırmanıldığını zanneden bu iki küçük kahramana yazık oldu"              

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı