Gündem Haberleri

  Dörtyol emniyet müdürü 'teşhis' sonrası terfi etti

  DHA
  30.07.2012 - 19:54 | Son Güncelleme:

  AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun oğlu İstemi Kağan Türkoğlu'na, tartıştığı polisleri teşhis ettiren Dörtyol İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Marangoz, Hatay İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Emniyet Genel Müdürlüğü, Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki ’teşhis’ olayını araştırması için 2 polis başmüfettişinin görevlendirildiğini açıkladı.

  Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre istemi Kağan Türkoğlu ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün lokalini işleten Ak Parti Gençlik Kolları üyesi Ömer Uzun'un, Komiser Yardımcısı Murat Emer ve polis memuru Alper Atilla'nın tartışmasıyla gündeme gelen İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Marangoz terfi etti. 3'üncü sınıf emniyet müdürlüğünden, 2'nci sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Marangoz, İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

  Bu atamanın, Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinin 3. sınıf emniyet müdürlüğü olması nedeniyle, bir prosedür gereği yapıldığı belirtildi. Mustafa Marangoz'un emniyet müdür yardımcısı olarak hangi şubelerden sorumlu olacağı ise henüz belli olmadı.

  İKİ BAŞMÜFETTİŞ GÖREVLENDİRİLDİ

  AK PARTİLİ VEKİLİN OĞLU POLİSİ SIRAYA DİZDİ / WEB TV

  İŞTE VEKİL OĞLUNUN OLAYDAN HEMEN SONRAKİ GÖRÜNTÜLERİ / WEB TV

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı