Gündem Haberleri

  Dört yeni muhteşem film

  Hürriyet Haber
  04.12.2009 - 15:18 | Son Güncelleme:

  Bugün vizyona dört yeni muhteşem film girdi. Bu filmleri kaçırmayın.

  Abimm

  Abimm fragman / Video

  Abimm / Foto Galeri

  Abimm Gala  / Foto Galeri

  Dört yeni muhteşem film

  "Abimm...", İstanbul'dan Marmaris'e uzanan, Türkiye'nin güzel yollarında yeşeren bir kardeşlik hikayesi. Çetin, yıllar sonra bulunan kardeşi, aklı eksik de olsa, sahiplenir ve bağrına basar.?Aklı fikri para olmuş Çetin, insan ilişkilerini, aile değerlerini yeniden keşfetmeye ve kendini sorgulamaya başlar...
  "Abimm...", filmin başrol oyuncuları Mustafa Üstündağ'a göre komedi, Levent Üzümcü'ye göre dram, Selen Seyven'e göre aşk, Haldun Boysan’a göre aksiyon, Rüçhan Çalışkura göre ise sıcacık bir aile filmi...Film, paraya ve güce tapan insanoğlunun, macera dolu, acıklı güldürüsü. Aksiyon da içeren yapım komedi ve dramı iç içe geçiren sıcak bir aile filmi. İzleyicileri acıklı bir komedi bekliyor.

  Yönetmen: Şafak Bal
  Senaryo: İlker Akdağlı
  Yapımcı: Ergun Mercan
  Görüntü yönetmeni: Ertunç Şenkay
  Tür: Komedi

  Adını Sen Koy

  Adını Sen Koy fragman / Video

  Adını Sen Koy / Foto galeri

  Dört yeni muhteşem film

  Yapımcılığını Elizi Film’in üstlendiği “Adını Sen Koy”, müzisyen, yazar kimlikleriyle de tanıdığımız Tuna Kiremitçi’nin ilk uzun metrajlı filmi. Senaryosu da Tuna Kiremetçi'nin imzasını taşıyan filmin konusu şöyle: Can (Ali İl), delice sevdiği Aybige (Melis Birkan) ile bir hafta sonra evlenecektir. Ama hayatının kadınını çocukluk arkadaşı Ilgaz (Cemal Toktaş)’la tanıştırdığında, garip bir şey olur: Ilgaz’ın Aybige’ye karşı tutumu, şaşılacak kadar soğuktur. En güvendiği arkadaşının bu tavrı, Can’ın nişanlısından kuşku duymaya başlamasına, Aybige’nin de huzursuz olmasına yol açar. Ama Ilgaz’ın intihar saplantılı ağabeyi Harun (Ahmet Mümtaz Taylan) çıkagelince, olayların seyri birdenbire değişir. Beklenmedik sırların açığa çıkmasıyla nikâhtan önceki son hafta Aybige, Can ve Ilgaz için hayatlarının sınavına dönüşecektir. ..

  Yönetmen: Tuna Kiremitçi
  Senaryo: Tuna Kiremitçi
  Görüntü yönetmeni: Soykut Turan
  Tür: Dram, Romantik

  Dönüşüm

  Dönüşüm fragman / Video

  Dönüşüm / Foto Galeri

  Dört yeni muhteşem film

  Tüyler ürpertici atmosferi ve güçlü oyuncu kadrosuyla Marina de Van’ın son filmi "Dönüşüm" çok ses getiren filmlerden. ?Psikolojik gerilim türünün bildik öğelerinin alışılmadık biçimlerde kullanıldığı filmde bir yazar olan Jeanne, bir fotoğrafın izinden İtalya’ya gidip bir kadının peşine düşer ve yavaş yavaş bu kadına dönüştüğünü fark eder. Filmin başrollerini Monica Bellucci ve Sophie Marceau paylaşıyor.

  Yönetmen: Marina de Van
  Senaryo: Jacques Akchoti, Marina de Van
  Tür: Gerilim, Psikolojik

  Zamanın Tozu

  Zamanın Tozu fragman / Video

  Zamanın Tozu / Foto Galeri

  Dört yeni muhteşem film

  Büyük sinemacı Theo Angelopoulos’un yıllardır beklenen filmi "Zamanın Tozu". Efsane yönetmen Angelopoulos’un "Ağlayan Çayır"’la başlayan üçlemesinin ikinci filmi, İtalya, Almanya, Rusya, Kazakistan, Kanada ve ABD’de geçen, son elli yılda 20. Yüzyıla damgasını vurmuş olaylara ve sonsuz tarihe doğru bir yolculuğu anlatıyor.

  Yönetmen: Theodoros Angelopoulos
  Senaryo: Theodoros Angelopoulos, Tonino Guerra
  Tür: Dram

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı