Gündem Haberleri

  Dört günlük bebeğini emzirip çöpe atmış

  İHA - DHA
  01.07.2015 - 14:19 | Son Güncelleme:

  Konya’da, dört günlük bir kız bebeğin şehir çöplüğünde ölü bulunmasının ardından yapılan araştırmada, anne bulundu. Annenin gayrimeşru bebeğini hastanede doğurduktan sonra bir parkta emzirip daha sonra canlı canlı çöpe attığı ortaya çıktı.

  Olay, dün sabah merkez Karatay ilçesi Aslım çöplüğünde meydana geldi. Kağıt toplayıcılar tarafından battaniyeye sarılı bir kız bebeği cesedi bulunmasının ardından Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri bebeğin annesini bulmak için titiz bir çalışma gerçekleştirdi.

  Dört günlük bebeğini emzirip çöpe atmış BUNA YÜREK DAYANMAZ

  Bebeğin hastanede doğmuş olabileceği ihtimali üzerine kentteki hastanelerde araştırma başlatan polis, kimsesiz ve yoksul bir kadının doğum yaptığı bilgisine ulaştı. Hastane kayıtlarını inceleyen ekipler, iki çocuk annesi E.T (25)’nin doğum yaptıktan iki gün sonra hastaneden ayrıldığını belirledi. Bu arada bebeğin şehir çöplüğünde bulunduğu yere çöp araçlarının hangi mahalleden çöpleri getirdiğini araştıran polis, çöplerin merkez Selçuklu ilçesi Nişantaş mahallesinden getirildiğini tespit etti. Ardından hastane civarındaki kamera kayıtlarını inceleyen polis, bebeğini çöpe atan annenin E.T. olduğu bilgisini kesinleştirdi. E.T, ailesiyle birlikte yaşadığı evde gözaltına alınırken, yapılan sorgusunda suçunu itiraf ettiği öğrenildi.

  Dört günlük bebeğini emzirip çöpe atmış

  HAMİLELİĞİNİ KORSE TAKARAK AİLESİNDEN SAKLAMIŞ

  Vicdansız anne E.T’nin gözaltına alınmasının ardından şok edici gerçekler ortaya çıktı. İddiaya göre, E.T'nin, hırsızlık suçundan dolayı kocasının cezaevine girmesinin ardından eski sevgilisiyle tekrar görüşmeye başladığı ve sevgilisinden hamile kaldığı öğrenildi. E. T'nin hamileliğinin 4. ayında durumu sevgilisine söylemesine rağmen sevgilisinin kendisine inanmadığı iddia edildi. Hamileliğini korse takarak ailesinden saklayan E.T, ailesi köyde olduğu sırada hastaneye gidip bebeğini dünyaya getirdi.

  BEBEĞİNDEN KURTULMAK İÇİN CANLI CANLI ÇÖPE ATMIŞ

  Hastanede bir kız bebeği dünyaya getiren E.T, iki gün kaldığı hastaneden ayrıldıktan sonra annesiyle ve babasıyla kaldığı eve gidemedi. Hastaneden çıktıktan sonra bir süre dolaşıp bebeğinden nasıl kurtulacağını düşünen E.T'nin hastaneye yakın bir yerde bulunan parkta bebeğini emzirdikten sonra parka yakın yaklaşık 3 metre derinliğindeki çöp konteynerine bebeğini atarak kaçtı.

  Polis tarafından kısa sürede yakalanan anne E.T'in, gözaltına alındığında polise çocuğunun öldüğünden habersiz bir şekilde, “Çocuğumu bana geri verecek misiniz” dediği ve bebeğini çöpe attıktan sonra sabaha kadar uyuyamadığını söylediği öğrenildi.

  Hakkında kasten öldürme suçundan işlem yapılan E.T., emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı