Gündem Haberleri

  Dönüş çilesi

  Erdem ÖZCAN/BANDIRMA(Balıkesir), (DHA)
  04.08.2014 - 16:44 | Son Güncelleme:

  Beş günlük bayram tatilini birleştirerek 9 güne çıkaran tatilciler, dün akşam TEM otoyolunun İstanbul yönünde yoğunluğa neden oldu.

  Bayram tatilinin ardından vatandaşların İstanbul'a dönüş yapması nedeniyle otoyolun Bolu Dağı-Düzce kesiminde yoğunluk yaşandı.

  Otoyolun özellikle 2 ev 3. viyadüğünde araç kuyruğu oluşurken, yaşanan hasarlı bazı kazalar nedeniyle araçların yavaş seyrettiği gözlendi.

  Trafik ekipleri, sürücüleri takip mesafesini korumaları ve hızdan kaçınmaları konusunda uyardı.

  FERİBOT İSKELESİNDE YOĞUNLUK

  RAMAZAN Bayramı tatilini uzatanların çıkaranların dönüşleriyle Yalova’daki Topçular Feribot İskelesi’nde de yoğunluk yaşandı. Ramazan Bayramı tatilini 9 güne çıkaran tatilcilerin dönüşleri dün akşam saatlerinden itibaren başladı. Topçular Feribot İskelesi’nde zaman zaman yoğunluğa neden olan tatilciler, “Beklenen bir yoğunluktu. Her yıl aynı şekilde oluyor” dedi.

  İDO normalde sefer yapan 12 arabalı vapur sayısını 17’ye çıkartarak yoğunluk için önlemini aldı. Araçlar iskelede alanı doldururken araçlar, yaklaşık 10-15 dakika sıra bekledikten sonra araba vapuruna alınıyorlar. Topçular iskelesindeki yoğunluk gece geç saatlere kadar devam etti.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı