Gündem Haberleri

  Döndür Şansını bu akşam ATV ekranlarında

  Hürriyet Haber
  21.07.2015 - 11:25 | Son Güncelleme:

  ATV ekranlarında gösterilen eğlenceli yarışma “Döndür Şansını” Şoray Uzun’un sunumuyla bu akşam saat 20.00’da

  NTC MEDYA tarafından yaptıralan, büyük beğeni toplayan "DÖNDÜR ŞANSINI” eğlence programı Şoray Uzun'un sunumu ile saat 20.00’da ATV ekranlarında devam ediyor...

  En sevdiğiniz ekran yüzleri ve sanatçılar, yarışmacı çiftlerle eğlenceli oyunlarda buluşuyor. Heyecanlı ve zorlayıcı, ama bir o kadar da komik oyunlarda buluşan ünlüler ve yarışmacı çiftler ekranların en eğlenceli yarışmasına imza atıyor.

  Döndür Şansını bu akşam ATV ekranlarında
  Bülent Serttaş, Özlem Yıldız, Yavuz Seçkin, Ümit Karan, Zeynep Mansur, Açelya Kartal,Larissa ve Burak Gacemer çifti Su Savaşı, Lastikli Futbol, Adam Vurmaca, Bardak Çevirme, Kafadan Basket, Paletli Çember, Köpüklü Pinpon gibi birçok eğlenceli yarışmada ünlülerin kazanmak için verdiği mücadelede çok komik sahneler yaşanıyor...

  'Döndür Şansını' programında yarışmacı çift, oyunlarda ünlü yıldızlarla mücadele ediyor. Programın sunucusu Şoray Uzun, yarışmacıyı davet eder ve şansını döndürmesi için butona basmasını ister.

  Butonla birlikte ekrandaki görüntüler döner ve yarışmayı oynayacağı ünlü, oynayacağı oyun ve oyunun puanı belirlenir. Eğer rakibi olan ünlüyü yenebilirse puan kazanır. Oyunların ünlülerle oynanmasının sonucunda büyük finale erişilir. Kazanan yarışmacı final oyunuyla büyük ödül olan arabayı kazanmak için yarışır.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı