Gündem Haberleri

  Domuz gribini bir tek o yendi

  A.A.
  21.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Antalya'daki oteller bu yılbaşı ünlü sanatçılara yer vermedi. Yılbaşında Antalya'daki otellerde sahne alacak tek ünlü sanatçı Tarkan olacak.

  Kurban Bayramı'nda sanatçılı programlara yönelen oteller, umduklarını bulamayınca yılbaşı gecesi için sanatçılı programlar yapmadı. Antalya'da otellerde yılbaşı gecesi sahne alacak tek ünlü Tarkan olacak. Ünlü sanatçı Tarkan, geçen yıl muhteşem bir törenle açılışı yapılan Mardan Palace Otel'de yılbaşı gecesi sahne alacak. Tarkan'ı izlemek isteyenler 500 ila 1000 dolar arasında ücret ödeyecek.

  Antalya'daki diğer oteller ise yılbaşında müşterilerini mahalli sanatçılar ve animasyon ekiplerinin gösterileriyle eğlendirecek. Bu otellerde yılbaşı gecesi eğlencesi, konaklama hariç 50 ile 100 YTL arasında değişiyor. Antalya'da otellerin yanı sıra barlar ve restoranlar da yılbaşı gecesi için programlar hazırladı. Sabaha kadar sürecek eğlenceler için barlar ve restoranlar, otellerden müşteri kapmak için çeşitli etkinlikler hazırlıyor.

  POYD BAŞKANI VOLKAN ŞİMŞEK:

  Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Volkan Şimşek, Antalya'daki otellerin bu yılbaşı için sanatçılı programlara yer vermediklerine dikkati çekerek, şunları söyledi:
  “Yılbaşı gecesi için Mardan Palace Otelin dışında sanatçılı program hazırlayan tesis yok gibi. Kurban Bayramında aradığını bulamayan turizmci, yılbaşında sanatçılı operasyona yönelmedi. Ülkemizin gündemine oturan domuz gribi salgını, insanları seyahat etmekten alıkoyuyor. Bunu da göz önüne alan oteller, sanatçılı operasyonlarda bulunmadılar. Bunun yerine oteller canlı müzik ve animasyonla müşterilerini eğlendirecek. Yılbaşı gecesini otellerde geçirmek isteyenler, tesisin standardına göre ücret ödeyecekler. Yılbaşında otellerde bir kişi gecelik 75 TL'ye de 1000 TL'ye de tatil olanağı var. Yani her keseye uygun yılbaşı tatili olanağı bulunuyor. Yılbaşı'nın Cuma gecesine rast gelmesi 3 günlük tatil olanağı oluşturdu. Yılbaşında hem eğlenip hem de dinlenmek isteyenler bu tatil fırsatını kaçırmayacaklardır.”
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı