Gündem Haberleri

  Domatesi seçen memura dayak

  Atilla MEMİŞ/AKŞEHİR (Konya), (DHA)
  07.05.2011 - 11:18 | Son Güncelleme:

  KONYA’nın Akşehir İlçesi’nde kurulan semt pazarında domatesi seçerek almak isteyen adliyede görevli memur 32 yaşındaki Atilla Kertiş, tartıştığı pazarcılar tarafından dövüldü. Gözlüğü kırılan ve burnundan yaralanan Kertiş hastanede tedavi olurken şikayet üzerine polis kavgaya karışan pazarcıları belirlemek için çalışma başlattı.

  Olay semt pazarında dün öğle saatlerinde meydana geldi. Atilla Kertiş, semt pazarında kilogramı 50 kuruş olan domatesten seçerek satın almak istedi. Kertiş’in domatesleri seçmek istemesine sinirlenen pazarcılar ile arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Kertiş, pazarcıların yumruklu saldırısına uğradı. Çevredeki vatandaşların araya girmesi ile kavga sona erdirilirken gözlüğü kırılan ve burnundan darbe alan Kertiş yaralandı. Hastaneye giderek tedavi olan Kertiş’in şikayeti üzerine polis, kavgaya karışan pazarcıları saptamak için çalışma başlattı. 

  Kertiş polise verdiği ifadede, "Domatesi seçmek istedim. Satıcı izin vermedi. Bana ’Daha ne istiyorsun bu domatesi 50 kuruşa satıyoruz’ dedi. Tartışınca pazarcı ve yaklaşık 8 arkadaşı üzerime saldırdı. Kimin vurduğunu göremedim" dedi. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı