Gündem Haberleri

  Dolunayın pozitif etkisi hâlâ üzerinizde

  Hürriyet Haber
  05.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Dünyanın 1 numaralı astroluğu Susan Miller burç yorumlarıyla her hafta Hürriyet Cumartesi’de.

  KİMDİR? 

  14 yaşında felç geçirdi. Astrolog annesinin öngörüleriyle iyileşeceğinden bir gün bile şüpheye düşmedi. İyileşince kendisi de astrolojiye merak sardı. Bugün kitapları yok satan, her ay 6 milyon kişinin sitesini takip ettiği bir dünya starı

  KOÇ

  Cuma günkü dolunayın avantajlarını kullanmak için hafta başında hâlâ şansınız olacak. Salı günü işyerinde sizin çok da önemsemediğiniz ama kariyerinizde tahmininizden çok daha farklı noktalarda başarı sağlamanıza yol açacak görüşmeler yapabilirsiniz. Hatta buna ek olarak, işle ilgili yeni fikirlerinizde sağlam bir destekçi bulma şansını yakalayabilirsiniz. Perşembeden 2 Ekim’e kadar romantizmde heyecan verici durumlar olacak.

  BOĞA

  Haftanın ilk günlerinde dolunayın devam eden etkisi sayesinde medyada yer alabilirsiniz. İnternet ya da farklı bir medya kanalıyla uluslararası düzeyde ses getirecek bir röportaj olabilir bu. Hangi yolla olursa olsun, emin olun ki spotlar sizin üzerinizde olacak. Perşembeyi takip eden birkaç hafta içindeyse, evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni mobilyalar almak ya da bir odayı baştan dekore etmek gibi savurganlığa varabilecek bir değişim olabilir.

  İKİZLER

  Cuma günkü dolunaya rağmen kariyerinizle ilgili size söz verilenleri hala elde edemediyseniz, bu hafta da şansınızın süreceğini unutmayın. Üst düzey yöneticilerden biri ne kadar çok çalıştığınızın farkına varacak. İyi bir stratejiyle geliştireceğiniz, gözü kara bir karar başarınızın anahtarı olabilir. Pazartesi ya da salı günü bu fikrinizi birlikte çalıştığınız ekibe sunmaya çalışın. Kesinlikle olumlu sonuçlar alacaksınız.

  YENGEÇ

  Eğer bu hafta bir sınava girmeyi düşünüyorsanız, cuma günkü dolunayın hâlâ yanınızda olduğunu ve size enerji verdiğini unutmayın. Özellikle çarşamba günü zihniniz fazlasıyla dinç ve kuvvetli olacak. Bu yüzden bu özel enerjiyi mutlaka kullanın. Perşembeden 2 Ekim’e kadar finansal durumunuzda pozitif gelişmeler olacak. Venüs’ün kazançlarınız etrafında turlaması, gelirinizde fark edilebilir bir değişim yaratacak.

  ASLAN

  Finansal durumunuzdaki olumlu değişiklikler bu hafta da devam edecek. Borçlarınızı ödemiş olacaksınız. Hafta ortasındaysa bazı serbest
  işler için önemli imzalar atabilirsiniz. Perşembe günü Venüs’ün Aslan burcuna geçmesinin para artışı demek olduğunu unutmayın. 2 Ekim’e kadar o kadar çekici olacaksınız ki, diğerleri sizi karşı konulamaz bulacak.

  BAŞAK

  Geçen hafta yaptığınız önemli bir anlaşmanın olumlu etkileri cuma günkü dolunay sayesinde artarak devam edecek. Eğer bu anlaşmayı iş için yaptıysanız ve kağıt işlerini bitirmediyseniz, imzayı çarşamba günü atmanız daha büyük başarılar yakalamanızı sağlayacak. Merkür tüm hafta bütün güzellikleriyle Başak burcunda. Düşüncelerinizi çok iyi yönetecek ve tüm diyaloglarda hakim taraf siz olacaksınız.

  TERAZİ

  Pazartesi günü Mars, mükemmel bir açıyla Pluto’nun üzerinde olacak. Eğer bir aile koleksiyonunu satmayı düşünüyor ya da iş anlamında önemli bir risk almayı planlıyorsanız, aksiyonun tam zamanı. Perşembe günü sizin için tam anlamıyla romantizm ön planda. Daha önce girişimde bulunduğunuz bir özel duygu durumu varsa ve bunun bir arkadaşlığa doğru gittiğini düşünüyorsanız işi yavaştan
  almaya özen gösterin.

  AKREP

  Cuma günkü dolunayın romantik yaşamınıza nasıl iyi yönde etkisi olduğunu hissetmişsinizdir. Adeta bir hediye gibi olmalı. Ve bu hediye, bu hafta da devam edecek. Eğer hayatınızda özel biri varsa, karşılıklı duygularınızın ne kadar güçlendiğini fark edeceksiniz. Birlikte olduğunuz kimse yoksa, çevrenizdekileri mıknatıs gibi çekebilirsiniz. Ne de olsa Mars Akrep’te. 7 Ekim’e kadar bu etkileyici özelliğiniz devam edecek. Kendinizi canlı ve aşka hazır hissedeceksiniz.

  YAY

  Cuma günkü dolunayın pozitif etkileri, Yay burcunda aile içinde kendini gösterecek. Bir akrabanızdan sizi sevindirecek haberler alacaksınız. Önümüzdeki perşembe gününden 2 Ekim’e kadar olan süreçte dolambaçlı işlerinizde istisnai de olsa olumlu gelişmeler yaşanacak. Eğer uluslararası bir iş üzerindeyseniz,
  risk almanız daha kolay hale gelecek.

  OĞLAK

  Bir kontratı ya da anlaşmayı tamamlamak için harika bir hafta. Cuma günkü dolunay, özellikle iletişimlerinizde büyük avantaj sağlayacak.
  Önümüzdeki perşembe gününden sonra miras ya da farklı bir ödeme bilgisi alabilirsiniz. Normalde şimdiye kadar kazandığınızdan farklı olarak size önceden söz verilmiş bir para, 2 Ekim’e kadar her an gelebilir.

  KOVA

  Eğer yeni bir gelir kaynağı bulamadıysanız, hafta başında kariyerinizle alakalı biriyle görüşme, önünüze yeni bir fırsat çıkaracak. Örneğin, patronunuzla yeni bir fikrinizi paylaşmanız, henüz işyerinde kullanmadığınız bir yeteneğinizi sizin için büyük bir avantaja dönüştürebilir. Perşembe gününden 2 Ekim’e kadar olan süreçte partnerinizle de daha yakın bir ilişki içinde olacaksınız.

  BALIK

  Bu hafta kendinizi enerji dolu hissedecek, hayatınızda yeni bir sayfa açmaya hazır bulacaksınız. Cuma günkü dolunay, Balık burcu için adeta kusursuzdu ve görkemli haberlere dönüştü. Karşınıza çıkacak büyük bir fırsat her an uluslararası bir kaynakla ortaklığa dönüşebilir. Perşembe gününden itibaren 2 Ekim’e kadar bu girişiminizi kuvvetlendirmek için kolaylıkla kendinize yeni iş arkadaşları bulabilirsiniz.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı