GeriGündem Dokuz yılım boşa gitti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dokuz yılım boşa gitti

Türkiye'ye ayak basar basmaz gözaltına alınarak DGM'ye götürülen ve sonra serbest bırakılan Kalav, bu defa da askerlik sorunu nedeniyle Bakırköy Askerlik Şubesi'ne götürüldü. Askerliğinin bir yıl tecilli olduğu görülünce serbest bırakılan ve hemen soluğu 9 yıldır görmediği 10 yaşındaki oğlu Cankut'un yanında alan Kalav, daha sonra da avukatının ofisinde basın toplantısı düzenledi.

En büyük hatam güvenmekti

Kalav şöyle dedi: ‘‘Bu bana kaderin bir cilvesiydi. En büyük hatam insanlara güvenmekti. Faturasını çok ağır ödedim. Olgunlaştım. Boşa giden 9 yılımı hayatımdan çıkarıp attım. Ben suçsuzum. Bavuluma kimse uyuşturucu koymadı. Arkaşım bavulunun fişini benim biletime kestirmiş. Bunlar çok farklı şeyler. Bu çok samimi bir arkadaşım. Hesabım, kinim falan yok.’’

Oğlumu çok özledim

Türkiye'yi ve oğulunu çok özlediğini söyleyen Kalav, ‘‘Bu geceyi oğlumla birlikte geçirmek benim için mutlulukların en büyüğü’’dedi. İspanya'da bir işinin olduğunu söyleyen ve son 3.5 yılını gündüz çalışıp, gece cezaevine dönerek geçirdiğini belirten oyuncu, tekrar sinemaya dönebileceğini ama başından geçenleri sinemaya aktarmak istemediğini söyledi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle