Gündem Haberleri

  Doktor Leyla'nın eşi kollarında öldü

  Canan ALTINTAŞ/ DİYARBAKIR (DHA)
  05.10.2011 - 14:22 | Son Güncelleme:

  Diyarbakır’da bir bankada müdür yardımcısı olan M.C.(47), diş hekimi yeğeni Leyla Aksel ile evlenmesini kabul edemediği ilaç tanıtım elemanı damadı Şevket Aksel’i (26) tabancayla kurşunlayarak öldürdükten sonra kaçtı. Hamile eşinin kollarında ölen Şevket Aksel’in babası, acı haber üzerine kalp krizi geçiridi. Acılı baba yaşam mücadelesi veriyor.

  Şevket Aksel, bir banka şubesinde müdür yardımcısı olarak çalışan evli 2 çocuk babası M.C.’nın kardeşi olmadığı için büyüttüğü yeğeni Leyla Aksel ile 2010 yılında evlenmeye karar verdi. Ancak amca bu evliliğe karşı çıktı. Amcanın tüm karşı koymalarına rağmen çift geçen yıl evlenerek dünyaevine girdi. Aksel çiftinin evlenmesinin ardından amca M.C., iddiaya göre damadı Şevket Aksel’i sık sık arayarak "Sen benim yeğenimle nasıl evlenirsin'' diyerek tehditler savurdu. Çift zaman zaman bu durumdan dolayı huzursuzlukları olmasına rağmen amcanın tehditlerine aldırış etmediler.

  HAMİLE EŞİNİN KOLLARINDA ÖLDÜ    

  Geçen Pazar günü amca M.C., Şevket Aksel’in evinin önüne giderek telefon edip "Gel aşağıdayım seni öldürmeye geldim'' dedi. Bunun üzerine kapıya yönelen Şevket Aksel’i eşi Leyla Aksel engellemeye çalıştı. Ancak Şevket Aksel aşağı inerek eşinin amcasına "Bizden ne istiyorsun?'' dedi. M.C. de belinden çıkardığı tabancayı çıkararak 6 el ateş etti. Vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan Şevket Aksel, hemen arkasından aşağı inen 3 aylık hamile eşinin kollarında can verdi.

  OĞLUNUN ÖLÜM HABERİNİ ALINCA KALP KRİZİ GEÇİRDİ

  Oğlu Şevket’in öldürüldüğünü öğrenen baba Yusuf Aksel ise kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan babanın sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenilirken, olay sonrası kaçan amca M.C’nın bulunması için polis çok yönlü çalışıyor.

  POLİS, AMCAYI HER YERDE ARIYOR

  Yoğun bakıma alınan baba Yusuf Aksel’in sağlık durumunun ciddiyetini korudu öğrenilirken, cinayet şüphelisi M.C. polis tarafından aranıyor.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı