Gündem Haberleri

  Doğuş'un boşanma oyunu

  Hürriyet Haber
  30.04.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Pop müzik şarkıcısı Doğuş (Orhan Baltacı)'nın önceki gün cezaevinde Pınar Cankır'la yaptığı sürpriz evliliğinin ardında kirli oyunlar yattığı öne sürülüyor. Bir süre önce küçük yaşta kız alıkoymak ve tecavüz suçlamalarıyla cezaevine giren Doğuş'un, Pınar Cankır'la evlenmesinde karşılıklı çıkar oyunları bulunduğu belirtiliyor.

  Pınar Cankır'ın Doğuş'a cezaevinden çıkabilmesi için para karşılığında evlenmeyi önerdiği, şarkıcının da bu teklifi kabul edip yüklü bir miktar para ödediği ve bir de daire satın aldığı söyleniyor.

  Ancak genç şarkıcı da cezaevinden çıkınca hemen boşanabilmek için Pınar Cankır'la ilgili bazı belgeler toplamış. Pınar'ın boşanmaya yanaşmaması halinde Doğuş, pavyonda çalışan eşinin erkeklerle çekilmiş video kasetini ve fotoğraflarını mahkemeye delil olarak sunacak.

  Bu arada Doğuş hayranları da bu evliliği gazetelere ve televizyon kanallarına telefon açarak protesto ediyor. Bazı hayranları, Doğuş'un albümlerini bir daha satın almayacaklarını belirtiyor. Şarkıcı ise, cezaevinden çıktıktan sonra yeni albümünü piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Doğuş'un özel bir televizyon kanalıyla 1 milyon dolara dizi film çekeceği de söylentiler arasında.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı