Gündem Haberleri

  Dizi pozu can aldı

  Doğan ZELOVA / DHA
  19.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzledikleri dizideki pompalı tüfeğin benzeriyle evde hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen gençlerden biri tetiğe dokununca yan koltukta oturan arkadaşı Eda Durgut’u başından vurdu. 17 yaşındaki Durgut, hastanede hayatını kaybetti.

  ÇANAKKALE’nin Gelibolu İlçesi’nde ailesinin gezmeye gitmesini fırsat bilen O.D. (20), arkadaşları S.B. (18), lise öğrencisi D.T. (18), berber kalfası M.K. (18) ve lise öğrencisi Eda Durgut’u (17) evine davet etti. Beş arkadaş, televizyonda dizi izlemeye başladı. Bu sırada O.D., dizinin bir sahnesinde gördüğü pompalı tüfeğin benzerinin kendilerinde de olduğunu söyleyerek yan odadan babasına ait ruhsatlı tüfeği getirip, arkadaşlarına gösterdi.

  Gençlerden M.K., tüfeği eline alıp, fotoğraf çektirmek için O.D.’ye poz verdi. Bu sırada eli yanlışlıkla tetiğe dokunan M.K., koltukta oturan Eda Durgut’u /images/100/0x0/55eaed75f018fbb8f89fa3f2başından vurdu.

  Dört genç gözaltında

  O.D., kucağına aldığı Durgut’u yoldan geçen bir otomobille hastaneye götürdü. Ancak genç kızın öldüğü belirlendi. 4 genç gözaltına aldı.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı