Gündem Haberleri

  Diş Hekimlerinde kesik köpek başı paniği

  ANKA
  01.08.2009 - 09:35 | Son Güncelleme:

  İstanbul Dişhekimleri Odası Başkanı Mustafa Düğencioğlu`na kesik köpek başı gönderilmesi kentteki diş hekimleri arasında büyük korku ve endişeye yolaçtı.

  Muayenehanesine geldiğinde kapı önündeki koliyi fark eden Düğencioğlu, durumu polise bildirdi. Daha önce telefonla gelen tehditler nedeniyle Şişli Cumhuriyet Savcılığı`na suç duyurusunda bulunan Düğencioğlu`nun ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri koliyi inceledi. İnceleme sonucu kolide `kesik köpek başı` olduğu belirlendi.

  Polis, çevreye ağır koku yayan kafayı bina önündeki çöp konteynerine attı. Ancak durumun bildirildiği nöbetçi savcının talimatıyla köpek kafası konteynerden çıkarılarak olay yerine çağrılan veterinere inceletildi. İncelemenin ardından köpek başı tekrar çöpe atıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, paketin kim yada kimler tarafından gönderildiğini araştırmaya başladı.

  İstanbul Diş Hekimleri Odası'ndan yapılan açıklamada, "Camiamızda saygın bir yere sahip olan ve sevilen meslektaşımız ve Başkanımız Mustafa Düğencioğlu`na karşı yapılan bu çirkin hareketi kınıyor ve Emniyet güçlerinden bir an önce sorumluların bulunmasını talep ediyoruz" denildi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı