GeriGündem Direksiyonu ölüme kırdı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Direksiyonu ölüme kırdı

Direksiyonu ölüme kırdı
refid:13025272 ilişkili resim dosyası

Yemeğe giderken yolda eşiyle tartışan koca, 120 km. hızla giden otomobilin direksiyonunu uçuruma kırdı. 50 metre yuvarlanıp kayalara çarpan otomobilden fırlayan kadın öldü, koca yaralı kurtuldu.

BURSA’da, önceki akşam, babasına ait eczanede çalışan Batuhan Aşlar (30), eşi Esra Aşlar’la (23) Mudanya İlçesi’ne bağlı Zeytinbağı Beldesi’ndeki balık restoranına gitmeye karar verdi. Batuhan Aşlar, sekiz aylık oğullarını, babasının Bademli’deki evine bırakıp eşiyle birlikte 19.30 sıralarında otomobille yola çıktı.

Kemeri bağlı değildi

Çift, iddiaya göre, Mudanya’yı geçtikten birkaç kilometre sonra henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Batuhan Aşlar, rampa yukarı çıkarken, tepe noktasına yakın bir yerde en az 120 kilometre hızla seyrettiği bir sırada direksiyonu uçuruma kırdı. Otomobil, 50 metre yükseklikteki uçurumdan kayalara çarparak yuvarlanırken, emniyet kemeri bağlı olmadığı için araçtan fırlayan Esra Aşlar öldü, Batuhan Aşlar ise yaralandı. Polisin yaptığı ilk incelemede yolda hiçbir fren izine rastlanmadı. Otomobil, uçurumun dibine kadar yuvarlanıp deniz kenarında durdu. Batuhan Aşlar, hastanede verdiği ilk ifadesinde, üç yıllık eşiyle tartışırken çok sinirlendiğini, birlikte intihar etmek için aracı uçuruma sürdüğünü söyledi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle