Gündem Haberleri

  Dinleme skandalına komik açıklama

  Hürriyet Haber
  30.05.2008 - 09:20 | Son Güncelleme:

  Dinleme depremiyle ilgili olarak Vakit Gazetesi bugün bir açıklama yaptı. Önder Sav, Vakit'in açıklaması için 'zırva' dedi.

  Açıklamada şöyle denildi:

  '25 Mayıs Cuma günü saat 10.00 civarında muhabirlerimiz görüş almak için CHP'li Önder Sav'ı arar. Önder Sav, o sırada Bolu Valisi Ali Serindağ ile görüşmektedir. Muhabirlerimize 'Misafirlerim var, bir dakika' der. Muhabirlerimiz beklemeye başlar. Telefon açıktır. Muhabirlerimiz Önder Sav ile Vali Serindağ'ın konuşmasını işte o telefondan duyarlar. Muhabirler Sav ile valinin görüşmesinin 42 dakikasını kaydederler. 42 dakika sonra telefon kapanır.'

  http://dosyalar.hurriyet.com.tr/haber_resim/sslslsls.jpgÖNDER SAV: ZIRVA        

  CHP Genel Sekreteri Önder Sav, sabah NTV televizyonuna Vakit'in iddiasının yalan olduğunu söyledi. Sav, “Valiyle görüşmemin içeriği hedef dışına çıkma olayıdır. Uzun yıllar siyaset yapmış bir kişi olarak sadece kendi partililerimle görüşmem söz konusu değildir. Eski Bolu Valisi’ne Merkez’e alınmasından duyduğum üzüntüyü dile getirdim. Bu görüşmede Vakit beni arıyor telefonun yanlış düğmesine basıyormuşum. Bu tamamen zırvadır” dedi.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı