Gündem Haberleri

  Dilek Doğan'ın sağlık durumu

  Serpil KIRKESER, Murat DELİKLİTAŞ, Özgür EREN - İstanbul (DHA)
  22.10.2015 - 17:36 | Son Güncelleme:

  İstanbul Sarıyer'de geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen terör operasyonu sırasında göğsünden vurularak ağır yaralanan 25 yaşındaki Dilek Doğan'ın sağlık durumu ciddiyetini koruduğu açıklandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ise operasyona katılan polislerin ifadesini aldı.

  Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda tutulan Dilek Doğan'ın sağlık durumunda herhangi bir değişiklik olmadığı öğrenildi. Hastaneye geldiği anda yaklaşık 10 dakika kalbi durduğu bildirilen genç kızın beyninde bu nedenle ödem oluştuğu belirtildi. 

  Doktorların, önümüzdeki bir hafta içinde, herhangi bir müdahalede bulunmadan ödemin kendi kendine yok olmasını beklediği öğrenildi.   

  SORUŞTURMADA SON DURUM

  Dilek Doğan'ın göğsüne polisin silahından çıkan bir kurşunun isabet etttiği operasyonda görev alan polislerden bir bölümünün ifadesi alındı. Soruşturmaya yürüten savcılığın önümüzdeki günlerde Doğan ailesinin de ifadesine başvuracağı öğrenildi.

  Dilek Doğanın sağlık durumu

  POLİSLERİN İFADESİ ALINDI

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Sarıyer Küçük Armutlu'da 18 Ekim Pazar günü düzenlenen terör operasyonunda 25 yaşındaki Dilek Doğan'ın göğsünden vurularak ağır yaralanmasına ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.

  Soruşturmaya bakan Memur Suçları Soruşturma Bürosu savcılığı, Dilek Doğan'ın yaralandığı gün operasyona katılan polislerin ifadesini almaya başladı. 
  Soruşturma kapsamında operasyona katılan diğer polislerin de ifadesinin alınacağı, savcılığın Doğan ailesinin de ifadesine başvuracağı öğrenildi. 

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı