Gündem Haberleri

  Diana, Clinton’la yatmak istedi

  Hürriyet Haber
  31.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Diana'nın en yakın arkadaşları para karşılığı konuşmaya başladı. En son iddiaya göre Diana çapkın BillClinton'la yatmak istedi.

  Prenses Diana'nın hayattayken yanından ayrılmayan ve her sırrını paylaştığı arkadaşları bildikleri herşeyi para karşılığında, Kraliyet ailesinin biyografilerini yazan Judy Wade'e anlattılar. Wade de bunları ‘The Truth’ (Gerçek) adını verdiği bir kitapta topladı. Kitapta anlatılanlara göre Diana bir defasında arkadaşına, Başkan Clinton'ı çok seksi bulduğunu ve onunla yatmak istediğini söyledi.

  Bill'e izin verseydim

  Kitapta yeralan iddiaya göre Prenses Diana (36) birçok kez bir araya geldiği Bill Clinton'la (54) ilgili olarak, ‘Güney aksanı inanılmaz seksi. Bir defasında çok yakınlaştık. Bill, çok tatlı bir adam. Kadın dilinden anlayan, bir gönül hırsızı. Ona izin verseydim, yatacağımızdan emindim. Belki de izin vermeliydim’ dedi. Prenses Diana, son anda kendini frenlediği için dünya büyük bir skandalın eşiğinden döndü.

  Tom Cruise dizlerimi titretti

  DIANA, aktör Tom Cruise'dan (37) da etkilenmiş ve onunla yakınlaşmasını arkadaşlarına şöyle anlatmış: ‘‘Bana çiklet uzattı. Kulağına eğilip, ‘Ağzım mı koktu?’ dedim. Yüzlerimiz o kadar yakındı ki, beni öpeceğini sandım. Dizlerim titredi. Ancak bu sırada Cruise'ın eşi Nicole Kidman gelerek kocasını uzaklaştırdı.’’

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı