Gündem Haberleri

  Devlet Bahçeli: Şu TRT'yi alın bakalım

  Hürriyet Haber
  30.10.2015 - 22:42 | Son Güncelleme:

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim çalışmaları kapsamında Osmaniye'de Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube'sini ziyaret etti. Ziyaretle ilgili değerlendirme yapacağı sırada önüne konulan TRT mikrofonunu görünce "Şu TRT'yi alın bakalım" diyerek tepki gösterdi.

  Devlet Bahçeli: TRTnin de hesabı görülecekDevlet Bahçeli: TRT'nin de hesabı görülecek

   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Bahçeli, seçim çalışmaları için geldiği Osmaniye'de belediyeyi ziyaret etti. Belediye ziyaretinin ardından Bahçeli, Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi'ne geçti. Burada gaziler ve şehit aileleriyle görüşen gelen Bahçeli, onların sorunlarını ve isteklerini dinledi, Şube Başkanı Durmuş Öksüz'den dernek hakkında bilgi aldı.

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den sonra Oktay Vural’dan da TRT’ye tepkiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den sonra Oktay Vural’dan da TRT’ye tepki

  "SANA YARDIMCI OLACAĞIM"

  Bahçeli'ye Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği çalışmaları hakkında bilgi veren derneğin Şube Başkanı Durmuş Öksüz, son zamanlarda artan terör olaylarında Osmaniyeli 10 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu hatırlattı.Öksüz ayrıca, dernek çalışmaları sırasında bir otobüse ihtiyaç duyduklarını kaydederek bu konuda Bahçeli'den destek istedi. Devlet Bahçeli de "Bu konuda sana yardımcı olacağım, ben halledeceğim bunu" dedi.

  TRTde konuştu: Devletin televizyonu TRTyi kınıyorumTRT'de konuştu: Devletin televizyonu TRT'yi kınıyorum

  "ŞU TRT'Yİ ALIN BAKALIM"

  Devlet Bahçeli daha sonra ziyaretle ilgili bir değerlendirme yapacağı sırada masaya bırakılan kanal ve haber ajanslarının mikrofonları arasında TRT'nin mikrofonunu görünce "Kaldırın şu TRT'nin mikrofonunu" diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine TRT muhabiri mikrofonu alarak dışarı çıktı.

  İşte TRTnin adil konuk seçimi: AK Parti: 37, üç parti sıfırİşte TRT'nin 'adil' konuk seçimi: AK Parti: 37, üç parti 'sıfır'

  Etiketler: seçim 2015 , gündem
  Son Dakika Haberler

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı