GeriGündem Derya da podyuma çıkacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Derya da podyuma çıkacak

Derya da podyuma çıkacak
refid:13996813 ilişkili resim dosyası

Metroport AVM, 6 Mart Cumartesi günü 2. yaş gününü görsel bir etkinlikle kutluyor.

DERYA ÇİMEN FOTOĞRAFLARI

Ünlü Koreograf Erez Eğilmez, kutlama için Yıldızlardan Gökyüzüne Uzanan Bir Aşk Hikâyesi , görsel bir show ile sunulacak. Çin'de yapılan Dünya Mankenlik Kraliçesi Yarışmasında ülkemizi temsil eden ve 2. olan Derya Çimen de 6 Mart'ta yapılacak olan bu önemli defilenin önemli sürpriz isimleri arasında yer alacak.

Ünlü mankenler, Nil Burak'ın da yer alacağı gösteride, özel hazırlanmış kıyafetlerle birbirinden renkli şovlara eşlik edecek.

Çin'de yapılan Dünya Mankenlik Kraliçesi Yarışmasında ülkemizi temsil eden ve 2. olan Derya Çimen de  6 Mart'ta yapılacak olan bu önemli defilenin önemli sürpriz isimleri arasında yer alacak.

Yıldızlardan Gökyüzüne Uzanan Bir Aşk Hikâyesinde sosyetenin tanınmış simalarından Ivana Sert, Eva Maya, 2009 Miss Model of the World 2.si Derya Çimen,Nilgün Bingöl,2009 Miss Turkey Asena Damla Sezgin, Hacer Tulu, Pınar Taştepe, Tuğba Melis Türkan, Tuğçe Yulaç, Kristal C,2008 Letonya Güzeli Agnese Danilevica, Karolina Kazlauskaite, Ali Nazari, Edwin Van Der Meulen ve Mikael Svensson manken olarak yer alacak.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle