Gündem Haberleri

  Dershanede tabancalı kız kavgası

  Cüneyt SÖZ/İSTANBUL
  10.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Üniversite adayı öğrenci, tabancayla geldiği dershanede kız arkadaşına laf attığını iddia ettiği bir öğrenciyi başından vurdu.

  BAKIRKÖY’deki MED Dershanesi öğrencisi Devrim Ekin Pamukçuoğlu, kız arkadaşı P.A.’ya laf attığı gerekçesiyle sınıf arkadaşı Armağan Çam’la arkadaşlarının önünde tartıştı. Yanında getirdiği namlusu değiştirilip bilya atan kurusıkı tabancayı çıkaran Pamukçuoğlu, Çam’ı başından vurdu. Pamukçuoğlu kargaşadan yararlanıp kaçarken, başından vurulan ve hemen Özel Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan Çam’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

  "Sevgilim namusumdur"

  Kaçan Devrim Ekin Pamukçuoğlu bir süre sonra babası tarafından polise teslim edildi. Pamukçuoğlu ve kız arkadaşı P.A.’nın, getirildikleri Asayiş Büro’da ifadeleri alındı. Pamukçuoğlu şunları söyledi: "Kız arkadaşım P., Armağan’ın kendisini rahatsız ettiğini, laf attığını söyledi. Deliye döndüm. Ders vermek için böyle bir olay yaptım. Sevgilim benim namusumdur." Dersane yönetimi de "Güvenlik konusundaki hassasiyetimizi yeniden gözden geçireceğiz" dedi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı